China Optische zendontvangermodule & SFP de Module van de Zendontvanger Fabrikant

Professioneel Optische zendontvangermodule fabrikant in de industrie

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

De Technologieco. van Shenzhenhilink, Ltd werd opgericht in het jaar van 2007. Wij zijn gespecialiseerd in de productie van en de marketing van vezel optische producten. Onze kernbekwaamheden zijn vezeloptica van QSFP28, DWDM CWDM SFP/XFP en netwerkoplossingen van FWDM, WDM van DWDM CWDM, MPO AAWG, enz. welke grotendeels in bewolkte gegevensverwerking van toepassing zijn, datacentrum, voorzien van ...
CONTACT
China Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.
Ons werk
China uitstekende leverancier van Optische zendontvangermodule & SFP de Module van de Zendontvanger
Kwaliteitscontrole
Hilink verstrekt klasse 1 producten en verzekert goede kwaliteit om onze klanten te houden groeiend. Onze producten zijn volledig getest allen vóór verzending en gehad de het levensgarantie. Om aan de ...
Leer meer