• Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP
  • Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP
Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP

Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: GLC-sx-mmd-h

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Statische zak, Plastic zak, Kleinhandelsdoos of door vereist
Levertijd: 1-6working dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 500000pcs/maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

gegevenssnelheid: 1,25 g golflengte: 850nm
Afstand M: 500 Connector: Dubbele LC
DDM: Ja Media: Multi-mode
Hoog licht:

sfp vezelzendontvanger

,

SFP Fiber Module

Productomschrijving

Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP

Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP

 

Eigenschappen:

 

♦ Dubbele datasnelheid van 1.25Gbps/1.063Gbps-verrichting

de laser van ♦ 850nmVCSEL en SPELDfotodetector voor 550m transmissie

Volgzaam met SFP MSA en sff-8472 met duplexlc-vergaarbak

DDM of DOM Fuction

Interne Kaliberbepaling of Externe Kaliberbepaling

Compatibel met SONET oc-24-lr-1 en ROHS

De werkende waaier van de gevaltemperatuur van 0°C aan (Commerciële) +70°C

 

 

2 toepassing:

1 Gigabit Ethernet

2 schakelaar om interface te schakelen

3 geschakelde backplane toepassingen

4 router/Serverinterface

5 andere optische transmissiesystemen

 

3 algemeen

De optische zendontvanger is volgzaam met Kleine vorm-Factor Pluggable (SFP) Multi-Source Overeenkomst (MSA) en sff-8472. GLC-sx-MMD kenmerkt een schakelaar 1000Base-SX (op korte afstand) voor Gigabit-connectiviteit over vezel optische aanleg van kabelnetten. Het is voor multimode vezel en werkt bij 850nm-golflengte, kan de transmissie 550m afstand bereiken. GLC-sx-MMD is geschikt voor Gigabit Ethernet-haven en verbindt de haven met het netwerk. Wij leveren modules van de kwaliteits de compatibele zendontvanger GLC-sx-MMD aan zeer concurrerende prijzen. En de levering zal snel zijn.

 

Snelle Specificaties:

 

P/N GLC-sx-MMD
Datarate 1.25Gbps
Wavelenght 850nm
Afstand 0.5km
Zender VCSEL
Ontvanger SPELD
DDM/DOM Ja
Media MMF
Werkende Temperatuur 0°C aan +70°C
Beschikbaar Compatibel Merk Cisco, Alcatel, Jeneverbes, Huawei etc….

 

 

Gigabit Ethernet-Zendontvangersmodule

 

Verwijzingsspecificatie

Cisco-Artikelnummer Beschrijving
GLC-T= 1000base-t SFP-zendontvangermodule voor Categorie 5 koperdraad, RJ-45-stekker
GLC-SX-MM= 1000base-SX SFP-zendontvangermodule voor MMF, 850 NM-golflengte, dubbele LC/PC-schakelaar
GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH SFP-zendontvangermodule voor MMF en SMF, 1310 NM-golflengte, dubbele LC/PC-schakelaar
GLC-ZX-SM= 1000base-ZX SFP-zendontvangermodule voor SMF, 1550 NM-golflengte, dubbele LC/PC-schakelaar

 

 

GLC-BX D= 1000BASE-BX10 SFP-module voor single-strand SMF, 1490 de golflengte van NM TX/1310-NM RX, enige LC/PC-schakelaar
GLC-BX-U= 1000BASE-BX10 SFP-module voor single-strand SMF, 1310 de golflengte van NM TX/1490-NM RX, enige LC/PC-schakelaar
GLC-2BX-D= Dual-channel module van 1000BASE-BX10 SFP voor single-strand SMF, 1490 de golflengte van NM TX/1310-NM RX, twee enige LC/PC-schakelaars
SFP-GE-S= 1000base-SX SFP-zendontvangermodule voor MMF, 850 NM-golflengte, uitgebreide werkende temperatuurwaaier en DOM steun, dubbele LC/PC-schakelaar
SFP-GE-L= 1000BASE-LX/LH SFP-zendontvangermodule voor MMF en SMF, 1300 NM-golflengte, uitgebreide werkende temperatuurwaaier en DOM steun, dubbele LC/PC-schakelaar
SFP-GE-Z= 1000base-ZX SFP-zendontvangermodule voor SMF, 1550 NM-golflengte, uitgebreide werkende temperatuurwaaier en DOM steun, dubbele LC/PC-schakelaar
SFP-GE-T=

1000base-t SFP-zendontvangermodule voor Categorie 5 koperdraad, uitgebreide werkende temperatuurwaaier, RJ-45-stekker

 

Concurrentievoordelen:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie 
2. Concurrerende prijs 
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast 
5. Houd voorraad, Snelle levering

Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP 0
 

Verzending

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP 1

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Multimode de Zendontvangermodule GLC-sx-MMD 850nm 0,5 km Dubbele LC van 1000Base SX SFP kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.