Images
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
  • Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn
lopende band

Productregelen

hilink Productgids

Actieve Optica A: (QSFP28+, QSFP40G, CFP2, SFP+, XFP, MEDIA CONVERTORS, QSFP AOC)

Actieve Optica B: (6G SFP, 4G SFP, CSFP, 2.5G SFP, 1.25G SFP, 1.25G, 622M, 155M, GPON OLT SFP)

De kabels verbinden onderling (de Actieve Optische Kabel van 4.25G 10G 40G 100G, direct-Bandkabel DAC)

 

Passieve producten

(CWDM, DWDM MUX/DEMUX, AAWG, MPO/MTP, EDFA, FWDM, OPTISCHE VERSPREIDER, PLC SPLITTLERS)
 

 

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn 0

 

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn 1

OEM / ODM

Wij hebben onafhankelijke ontwikkelde Afdeling van 155Mbps aan 100Gbps-zendontvanger en de oplossing van CWDM DWDM

Hilink verleent OEM en ODM de diensten, voor optische module, DAC en AOC 100G enz.

 

Hilinktechcapaciteit:

Huidige Capaciteit voor Actieve Producten met inbegrip van SFP, XFP, BIDI; is 200Kpcs/month, PCs van QSFP 10K mounth

De huidige Capaciteit voor Passieve Componenten is 150Kpcs/month voor cwdmfilters, vezel optische schakelaar, koppelingen enz.

 

 

R & D

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn 0

In het coderen en controlecodage vóór pakket

Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd. fabriek productielijn 1

OTN-het testen voor QSFP28 en DWDM