• 1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G
  • 1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G
  • 1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G
1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G

1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: Hilink-QSFP-4SFP10G-AOC1M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Kartondoos, Kleinhandelsdoos, of door vereist
Levertijd: 1-6 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 3000 st per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Het Tarief van de gegevensoverdracht: 40G-4x10G Schakelaar 1: qsfp 40G
Schakelaar 2: 10G SFP+ (4 havens) Kabel lengte: 1M
Hoog licht:

De Actieve Optische Kabel van AOC

,

De Kabels van Cisco AOC

Productomschrijving

1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G

40G QSFP AOC

QSFP+ aan 4xSFP+ 10G zijn de actieve optische kabels geschikt voor zeer korte afstanden en bieden een zeer rendabele manier aan om een 40 gigabitverband tussen QSFP-havens aan de havens van SFP+ 4 van schakelaars binnen rekken en over aangrenzende rekken te vestigen.

Eigenschappen:
Elektrointerface volgzaam aan QSFP+-schakelaar (sff-8436) en SFP+-schakelaars (sff-8431)
Hete Pluggable
de zender van 850nm VCSEL, de ontvanger van de SPELDfotodetector
Tot 100m op OM3 MMF
Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70℃
Alle-metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties
Volgzame RoHS (loodvrij)
Toepassingen:
40 Gigabit Ethernet
Fibre Channel-Toepassingen
InfiniBand QDR, STR, Ddr
High-performance computingsclusters
Servers, schakelaars, opslag en gastheerkaart adaptersInfiniBand QDR, Ddr en STR
 
1.jpg
QSFP-Kabelreeks
Artikelnummer Beschrijving
Hl-QSFP+40G-optisch kabel  
Hl-qsfp-40g-AOC1M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 1M
Hl-qsfp-40g-AOC3M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 3M
Hl-qsfp-40g-AOC5M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 5M
Hl-qsfp-40g-AOC7M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 7M
Hl-qsfp-40g-AOC10M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 10m
Hl-qsfp-40g-AOC20M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 20M
Hl-qsfp-40g-AOC30M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 30M
Hl-qsfp-40g-AOC50M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 50M
Hl-qsfp-40g-AOC100M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 100M
Hl-QSFP+40G Koperkabel  
Hl-qsfp-h40g-CU1M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 1M
Hl-qsfp-h40g-CU2M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 2M
Hl-qsfp-h40g-CU3M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 3M
Hl-qsfp-h40g-CU4M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 4M
Hl-qsfp-h40g-CU5M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 5M
Hl-qsfp-h40g-ACU7M QSFP+ aan QSFP+ Actieve Koperkabel
Hl-qsfp-h40g-ACU10M QSFP+ aan QSFP+ Actieve Koperkabel
Hl-qsfp-4SFP+ Koperkabel  
Hl-qsfp-4sfp10g-CU0.5M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 0.5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU1M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 1M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU3M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 3M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU5M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4SFP+ Optische kabel  
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC1M QSFP+ aan Actieve optische kabel 1M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC3M QSFP+ aan de Actieve optische kabel 3M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC5M QSFP+ aan Actieve optische kabel 5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC7M QSFP+ aan Actieve optische kabel 7M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC10M QSFP+ aan de Actieve optische kabel 10m van 4SFP+

- _09.png

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 1M 40G QSFP aan de Doorbraakaoc Actieve Optische Kabel qsfp-4sfp10g-AOC1M van 4xSFP+ 10G kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.