Hilink aangekondigde 400Gb/s QSFPDD SR8 100 Meter850nm OM3 Multi-mode Vezel

April 21, 2022

Laatste bedrijfsnieuws over Hilink aangekondigde 400Gb/s QSFPDD SR8 100 Meter850nm OM3 Multi-mode Vezel

Hilink aangekondigde massaproducten voor de Zendontvanger van 400Gb/s QSFPDD SR8

 

Algemeen:
Dit product is een parallelle 400Gb/s-Pluggable Factor van de Vierling Kleine Vorm--dubbele optische dichtheid (QSFP DD)
module. Het verstrekt verhoogde havendichtheid en totale systeemkostenbesparingen. Het hoogtepunt van QSFP DD - duplex optisch
de module biedt onafhankelijke 8 aan overbrengt en ontvangt kanalen, elk geschikt voor 53.125Gb/s-verrichting voor een geaggregeerde gegevenstarief van 400Gb/s op 100 meters van multi-mode vezel van OM3.
 
Eigenschappen:

Qsfp-DD volgzaam MSA

8 parallelle stegen op 850nm-centrumgolflengte

Volgzaam aan de Specificatie van IEEE 802.3bs

Tot 100m transmissie op multi-mode vezel

(MMF) OM3 MET FEC

Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70℃

8x53.125Gb/s elektrointerface (400gaui-8)

Datasnelheid 53.125Gbps (PAM4) per kanaal.

Maximummachtsconsumptie 12W

Mpo-16 schakelaar

 

Toepassingen

De verbindingen van 400GBASE-SR8 Ethernet

Datacentra

Het productbeeld toont:

laatste bedrijfsnieuws over Hilink aangekondigde 400Gb/s QSFPDD SR8 100 Meter850nm OM3 Multi-mode Vezel  0laatste bedrijfsnieuws over Hilink aangekondigde 400Gb/s QSFPDD SR8 100 Meter850nm OM3 Multi-mode Vezel  1laatste bedrijfsnieuws over Hilink aangekondigde 400Gb/s QSFPDD SR8 100 Meter850nm OM3 Multi-mode Vezel  2laatste bedrijfsnieuws over Hilink aangekondigde 400Gb/s QSFPDD SR8 100 Meter850nm OM3 Multi-mode Vezel  3