LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE ROHS TUV
Modelnummer: Hl-DWDW-Mux demux-Xxxx

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Statische zak, Plastic pvc-Pak, Kleinhandelsdoos
Levertijd: 1-4 werkdagen
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 5000pcs/week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Centrumgolflengte: ITU 100GHz Net Kanalen: 2-44
Golflengte: C-band (C17-C61) Vezeltype: SMF-28e
Schakelaar: facultatief PAKKET: ABS Doos, LGX, 1U
Werkende Temperatuur: -40~85℃ Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

DWDM-Filter

,

dwdm module

Productomschrijving

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH

 

Van de Moduleaanbiedingen van DWDM (de Dichte Multiplextelegraaf van de Golflengteafdeling) Mux/Demux stabiele en betrouwbare bandbreedte de hoog in een rendabel en klein pakket. ITU van DWDM Mux/Demux de Golflengte verstrekt de capaciteit om uw diensten over één enkele verbinding te consolideren, hetzij stem, gegevens, of Internet. De golflengte van de gebruiksvezel is onbeperkt, toestaand voor verbeterde controle en scalability.

 

Eigenschappen:
ITU C Band
2-44 kanalen DWDM Mux/Demux (CH17-CH61)
Kanaal die uit elkaar plaatsen: 0.8nm (100GHz-Net c-Band)
Transparant protocol (10Mbps aan 100Gbps)
Laag toevoegingsverlies
Uitstekende kanaalisolatie
Epoxy-vrije optische weg
Volgzaam volgens G.657A1-norm
De productiefaciliteit van ISO 9001
Brede Werkende Temperatuur: -20~+70℃


Toepassingen:
Het kanaal voegt/Daling toe
DWDM-Netwerk
Golflengte het Verpletteren
Vezel Optische Versterker
CATV-Systeem
Naleving:
Telcordia gr.-1209-kern-2001
Telcordia gr.-1221-kern-1999
ITU-T G.694.1
RoHS

 

de Module van 1xN DWDM Mux/Demux, beschikbare 50GHZ 0.4nm AAWG

Parameters  
Kanaalruimte (GHz) 100 200
Kanaalnummer 1*4 1*8 1*32 1*4 1*8 1*32
Centrumgolflengte (NM) ITU Net
De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM) ± 0,05 ± 0,1
Kanaalpassband (@-0.5dB) (NM) 0,22 0,5
Vezeltype SMF-28e met de losse buis van 900um of gespecificeerde klant
IL (dB) 1.4 2.2 3.1 1.7 2.9 3.5
Passband Rimpeling (dB) 0,35 0,4 0,5 0,35 0,4 0,5
Isolatie (dB) Aangrenzend Kanaal 25 28
Niet-Adjacent Kanaal 40
PDL (dB) 0,2
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 45
Gerichtheid (dB) 50
Maximum Optische Macht (mw) 300
Werkende Temperatuur (°C) -20~70
Opslagtemperatuur (°C) -40~85
DOOSpakket (mm) 100*80*10 of 140*115*18
LGX-Pakket 1U, 2U
19 ' ‚het Rek zet Pakket op 1U

 

 

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 0

 

Sommige oplossingen:

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 1

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 2

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 3

 

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 4LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 5

Optische Zendontvanger100% verenigbaarheid: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

 

Technicussteun:

 

Wij steunen technische gids om defect of substituutcomponenten op te lossen, en het project van verwante voorzien van een netwerkconfiguratie te verstrekken.
De naverkoopdienst
Wij hebben na de dienst 24 uren, beloven om de technische dienst of gids in op om het even welk ogenblik te leveren.
Onze medewerkers zullen de eis van reactiecliënten in 12 uren zijn nadat de noodsituatie gebeurde.

 

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 6

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 7

LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH 8

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LC/APC ABS van de Schakelaar Enige Vezel DWDM Mux Demux/LGX-Module C30-C37 8CH kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.