1310nm 40km Optische DOM LC SMF van de Zendontvangermodule qsfp-40g-ER4 QSFP+

1310nm 40km Optische DOM LC SMF van de Zendontvangermodule qsfp-40g-ER4 QSFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-40G QSFP-ZR4-60km

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Sleutelwoorden: Optische Zendontvangermodule ModelNumber:: HL-QSFP 40G-ZR4 60KM
Gebruik: Ethernet, FTTX Golflengte: 1310nm
Afstand: 60km Vezelschakelaar: LC schakelaar
Embleem: Kan worden aangepast Ce RoHS: Volgzaam
Hoog licht:

40km Optische Zendontvangermodule

,

DOM LC Optische Zendontvangermodule

,

De Optische Zendontvanger van LC SMF QSFP+

Productomschrijving

 

Optische Zendontvangermodule qsfp-40g-ER4 Compatibele 40GBASE-ER4 QSFP+ 1310nm 40km DOM LC SMF

 

De optische Eigenschappen van de Zendontvangermodule:

  • 4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp
  • Tot 11.2Gbps per kanaalbandbreedte
  • Gezamenlijke bandbreedte van > 40Gbps
  • Duplexlc-schakelaar
  • Volgzaam met 40G Ethernet IEEE802.3ba en 40GBASE-ZR4 Lite
  • QSFP volgzaam MSA
  • APD-fotodetector

² tot 60 km-transmissie

  • Volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband

² het enige +3.3V-voeding werken

  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  • Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

Het Volgzame Deel van ² RoHS

 

De optische Toepassingen van de Zendontvangermodule:

² te rekken rek

² datacentraschakelaars en Routers

² Metro netwerken

² schakelaars en Routers

² 40G basis-ZR4 Lite
 

De optische Beschrijving van de Zendontvangermodule:

Hl-QSFP40 60KM is een zendontvangermodule voor 60km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen die. Het ontwerp is volgzaam aan 40GBASE-ER4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 inputkanalen van de elektrogegevens van 10Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 40Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 40Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.

 

De centrale golflengten van de 4 CWDM-kanalen zijn 1271, 1291, 1311 en 1331 die NM als leden van het CWDM-golflengtenet in itu-t G694.2 wordt bepaald. Het bevat een duplexlc-schakelaar voor de optische interface en een 38 speldschakelaar

 

voor de elektrointerface. Om het optische verspreidingssysteem op lange termijn te minimaliseren, moet single-mode vezel (SMF) in deze module worden toegepast.

Het product wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens Multi-Source QSFP

 

Overeenkomst (MSA). Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten.

De module werkt van één enkele +3.3V-voeding en onderbreken de globale de controlesignalen van LVCMOS/LVTTL zoals Moduleheden, het Terugstellen, en de Lage Machtswijze is beschikbaar met de modules. Een periodieke interface met 2 draden is beschikbaar om complexere controlesignalen te verzenden en te ontvangen en digitale kenmerkende informatie te verkrijgen. De individuele kanalen kunnen worden gericht en de ongebruikte kanalen kunnen voor maximumontwerpflexibiliteit afsluiten zijn.

TQP10 wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens de Multi-Source Overeenkomst van QSFP (MSA). Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten. De module biedt zeer hoge functionaliteit en eigenschapintegratie, toegankelijk via een two-wire periodieke interface aan.

 


 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 1310nm 40km Optische DOM LC SMF van de Zendontvangermodule qsfp-40g-ER4 QSFP+ kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.