• 1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit
  • 1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit
1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit

1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE, ROHS, FCC
Modelnummer: 1.25g-cwdm-1470

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar Verpakking, 10pcs/-dienblad
Levertijd: 1-3 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

gegevenssnelheid: 1.25Gbps Golflengte NM: 1470nm
Overdrachtafstand: 120km SMF RX Sensi: <-33dbm>
Txmacht: 2~5dBm Connector: Duplexlc
bron: DFB APD Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

Fiber Optic Module

,

Vezel Transceivermodule

Productomschrijving

1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit

1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit

 

Beschikbare 18 kanalen als cwdm voor

1270nm 1290nm 1310nm 1330nm 1350nm 1370nm 1390nm

1410nm 1430nm 1450nm 1470nm

1490nm 1510nm 1530nm 1550nm 1570nm 1590nm 1610nm

 

Eigenschappen:

  • Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gb/s - verbindingen
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  • De laserzender van CWDM DFB
  • Duplexlc-schakelaar
  • Volgzaam en Loodvrije RoHS
  • Tot 120 km op 9/125mm SMF bij 1,25 Gb/s
  • Metaalbijlage, voor lagere EMI
  • Enige 3.3V-voeding
  • Commerciële werkende temperatuurwaaier: -5°C aan 75°C

 

Toepassing:

1 de Schakelaars en de Routers van Gigabit Ethernet

2 FE/GE/SDH

3 Fibre Channel-Schakelaarinfrastructuur

4 CWDM-Systeemtoepassingen

5 Metro Randomschakeling

 

Optische de Zendontvangermodule van CWDM

CWDM SFP        
CWDM SFP 1G/2G (1270nm-1610nm) 40/80/120km CWDM SFP 0-70℃
CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40km& 80km CWDM SFP 0-70℃
CWDM XFP (10G)
CWDM XFP LR (1270-1610nm) 10km CWDM XFP 0-70℃
CWDM XFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM XFP 0-70℃
ZR VAN CWDM XFP (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0-70℃
CWDM SFP+ (10G)
CWDM SFP 10G LR (1270-1610nm) 10km CWDM SFP+ 0-70℃
CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM SFP+ 0-70℃
ZR VAN CWDM SFP (1470-1610nm) 80km CWDM SFP+ 0-70℃
CWDM Xenpak (10G)
CWDM Xenpak ER 1470nm~1610nm 40km CWDM Xenpak 0-70℃
Zr van CWDM Xenpak 1470nm~1610nm 80km CWDM Xenpak 0-70℃
CWDM X2 (10G)
CWDM X2-ERC 1470nm~1610nm 40km CWDM X2 0-70℃
CWDM X2-ZRC 1470nm~1610nm 80km CWDM X2 0-70℃

Het compatibele merk van Hilinksfp: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Mikrotik, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

 

 

Algemeen

1470nm CWDM SFP worden hoofdzakelijk gebruikt in CWDM-Systeem

 

 

Specificaties:

 

P/N Hl-CW-SFP1470-xx
Datarate 1.25Gb/s
Wavelenth CWDM 1470-1610nm
Afstand 120KM
Zender DFB
Ontvanger APD
Media SMF
DDM/DOM Ja
Schakelaar LC duplex
Toepassing Gigabit Ethernet
Werkende Temperatuur 0℃~ +70℃
Voltagelevering 3.3V
Certificatie CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Merk Hilink, OEM

 

Wij leveren allerlei optische modules, Datarates-waaier van 100M aan 40Gbps, AscentOptics-vormt de levering allerlei optische zendontvangers factor, met inbegrip van GBIC, SFP, XFP, SFP+, X2, XENPAK en de Kabel van QSFP+ SFP, etc… als u niet het product kunt vinden u vereist, verzenden de pleidooien ons onderzoek, zullen wij u binnenkort antwoorden.

 

Het beeld toont

1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit 0

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 1.25Gbps kies Optische Module cwdm-SFP-1470 van SFP van de Wijzevezel voor Gigabit Ethernet-Schakelaars uit kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.