• de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm
  • de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm
  • de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm
  • de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm
  • de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm
  • de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm
de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm

de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-qsfp-zr4-80KM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Normale pakket of OEM.
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, Western Union, T/T
Levering vermogen: 3000PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 40G QSFP+ ZR4 80KM Gegevensoverdrachtssnelheid: 40g
Golflengte: 1310NM Afstand: 80km
CE ROHS: Volgzaam Vezelschakelaar: Duplexlc
Garantie: 3 jaar Voorwaarde: Gloednieuw
Temperatuur: 0~70C
Hoog licht:

de Optische Zendontvanger van 40G QSFP+

,

ZR4 80KM de Optische Zendontvanger van QSFP+

,

De duplex Optische Zendontvanger van LC 40G

Productomschrijving

40G QSFP+ ZR4 80KM de Schakelaar Optische Zendontvanger van 1310nm LC

 

Integreert de Hilink40g QSFP+ ZR4 optische zendontvanger transmit en ontvangt weg op één module. Elektrisch-absorptie vier moduleerde lasers (DFBs) met 1295.56nm, LAN WMD van 1300.05nm, van 1304.58nm en 1309.14nm-centrumgolflengten, die gemultiplext/in een single-mode vezel door een industrie-standaardlc-schakelaar demutiplexed. Elke gegevensstoom wordt teruggekregen door een de fotodetector en transimpedanceversterker van APD, retimed en aan een outputbestuurder doorgegeven.

 

Eigenschappen:
 

4 LAN WDM de kanalen zijn 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm en 1309.14nm

Enige +3.3V-voeding

QSFP+ volgzaam MSA
Tot 80km transmissie
Werkende gevaltemperatuur: 0~70C
Maximum3.5w-verrichtingsmacht
Volgzame RoHS
Volgzaam met IEEE802.3ba
Volgzaam met QSFP+ MSA: Sff-8436

Toepassingen:
40G Ethernet
Infiniband 4X STR Ddr QDR
40G telecommunicatieverbindingen
1.png2.png3.png4.png5.png6.png

 

Onze Dienst

 

OEM en ODM

OEM/ODM de orde is beschikbaar.

 

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Wat wij leveren

Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met de meesten van merken. Als meer details, gelieve ons te contacteren.

 

 

 

 

Bedrijfsinformatie

 

- _10.jpg- _11.jpg

 

Verpakking & het Verschepen

 

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

.jpg

 

Onze Hoofdproducten

 

.jpg

 

 

FAQ

1.Do u verkoopt tweedehandse producten?

No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.

 

2.What de apparaten kunnen uw producten compatibel met?

Onze producten zijn compatibel met mo

 

3.Do uw producten komen met garantie?

Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

 

4. Wat is MOQ?

Om de tevredenheid van de klant te bereiken, stemmen wij zelfs ééndelige steekproeforde ermee in.

 

5.What de betalingstermijnen u keuren goed?

T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

 

6.How over Verzending?
Over het algemeen steunen wij Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het

vergt 3-7 dagen.

 

7. hoe te om de het Volgen informatie te krijgen?
Ons verkooppersoneel dat u uw orde plaatste met, zal he/she u van het volgen van informatie per e-mail en over de telefoon voorzien.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd de Optische Zendontvanger ZR4 80KM van 40G QSFP+ de Duplexlc Schakelaar van 1310nm kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.