Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

60km QSFP+ Ethernet Optische Zendontvanger Hete Pluggable Duplexlc 40Gb/s

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: HL-QSFP40G-ZR4 60KM
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Levertijd: 5-8workingdays
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen: 3000pcs/month
  • Gedetailleerde informatie
  • Productomschrijving

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 40G QSFP+ ZR4 GEBRUIK: FTTX
Gegevensoverdrachtssnelheid: 40Gbps Golflengte: 1310nm
Afstand: 60km Vezelschakelaar: LC
Embleem: Kan worden aangepast Ce RoHS: Volgzaam
Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

De Optische Zendontvanger van QSFP+ Ethernet

,

60km Ethernet Optische Zendontvanger

,

De duplexlc-Module van de Vezelzendontvanger

Productomschrijving

40Gb/s 60km QSFP+-Enige wijze van de Zendontvanger de Hete Pluggable Duplexlc Schakelaar

 

Eigenschappen:

² 4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp

² tot 11.2Gbps per kanaalbandbreedte

² Gezamenlijke bandbreedte van > 40Gbps

² Duplexlc schakelaar

² Volgzaam met 40GEthernetIEEE802.3baen40GBASE-Zr4 Lite

² QSFP volgzaam MSA

²apd fotodetector

² tot 60 km-transmissie

² Volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband

² het Enige +3.3V voeding werken

² Ingebouwde digitale kenmerkende functies

De waaier van de ²temperatuur 0°C aan 70°C

Het Volgzame Deel van ²rohs

 

Toepassingen:

Te rekken ²rek

De Schakelaars en de Routers van ²datacentra

²metro netwerken

²schakelaars en Routers

²40g basis-Zr 4 Lite

Beschrijving:

Hl-QSFP 40G 60KM is een zendontvangermodule voor 60km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen die. Het ontwerp is volgzaam aan 40GBASE-ER4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 inputkanalen van de elektrogegevens van 10Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 40Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 40Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bedrijfsinformatie

 

- _10.jpg- _11.jpg

 

 

 

一 .OEM en ODM

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar.

 

Waarborg

Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Wat wij leveren

Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met de meesten van merken. Als meer details, gelieve ons te contacteren.

 

FAQ

Q: Verkoopt u tweedehandse producten?

A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.

 

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

 

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

 

Q: Komen uw producten met garantie?

A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

 

Q: Welke apparaten kunnen uw producten compatibel met?

A: Onze producten zijn compatibel met Heersende stromingsschakelaars.

 

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.

2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.

3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.

4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn