De Vezel Optische Zendontvanger 1310nm 60KM van QSFP ER4 40G Duplexlc-Schakelaar

De Vezel Optische Zendontvanger 1310nm 60KM van QSFP ER4 40G Duplexlc-Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: HL-QSFP-40G ER4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Normale pakket of OEM.
Levertijd: 5-8 werkdagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen: 3000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: Qsfp-40g-ER4 Afstand: 60KM
Golflengte: 1310nm Schakelaar: LC schakelaar
Certificering: CE RoHS Garantie: 3 jaar
tem: 0-70℃ merk: OEM
Hoog licht:

De Vezel Optische Zendontvanger van QSFP ER4 40G

,

LC 60KM Vezel Optische Zendontvanger

,

De duplex optische module van LC 40G

Productomschrijving

QSFP ER4 40G 1310nm 60KM Vezel Optische Zendontvanger

 

Eigenschappen:

² 4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp

² tot 11.2Gbps per kanaalbandbreedte

² gezamenlijke bandbreedte van > 40Gbps

² duplexlc-schakelaar

² volgzaam met 40G Ethernet IEEE802.3ba en 40GBASE-ER4 Lite

² QSFP volgzaam MSA

De fotodetector van ² APD

² tot 60 km-transmissie

² volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband

² het enige +3.3V-voeding werken

² ingebouwde digitale kenmerkende functies

² temperatuurwaaier 0°C aan 70°C

Het Volgzame Deel van ² RoHS

 

Toepassingen:

² te rekken rek

² datacentraschakelaars en Routers

² Metro netwerken

² schakelaars en Routers

² 40G basis-ER 4 Lite

Beschrijving:

HLPLFG60D is een zendontvangermodule voor 60km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen die. Het ontwerp is volgzaam aan 40GBASE-ER4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 inputkanalen van de elektrogegevens van 10Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 40Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 40Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.

De centrale golflengten van de 4 CWDM-kanalen zijn 1271, 1291, 1311 en 1331 die NM als leden van het CWDM-golflengtenet in itu-t G694.2 wordt bepaald. Het bevat een duplexlc-schakelaar voor de optische interface en een 38 speldschakelaar voor de elektrointerface. Om het optische verspreidingssysteem op lange termijn te minimaliseren, moet single-mode vezel (SMF) in deze module worden toegepast.

Het product wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens de Multi-Source Overeenkomst van QSFP (MSA). Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten.

De module werkt van één enkele +3.3V-voeding en onderbreken de globale de controlesignalen van LVCMOS/LVTTL zoals Moduleheden, het Terugstellen, en de Lage Machtswijze is beschikbaar met de modules. Een periodieke interface met 2 draden is beschikbaar om complexere controlesignalen te verzenden en te ontvangen en digitale kenmerkende informatie te verkrijgen. De individuele kanalen kunnen worden gericht en de ongebruikte kanalen kunnen voor maximumontwerpflexibiliteit afsluiten zijn.

HLP10 wordtontworpenmetvormfactor, optische/elektroverbindingendigitalekenmerkendeinterfacevolgensdeMulti-SourceOvereenkomstvanQSFP(MSA). Het isontworpen omderuwsteexterneexploitatievoorwaardenmet inbegrip vantemperatuur, vochtigheidenEMIinterferentiete ontmoeten. Demodulebiedtzeerhogefunctionaliteiteneigenschapintegratie, toegankelijkviaeentwo-wireperiodiekeinterface aan.

1.png2.png3.png4.png5.png6.png

 

1609142634(1) .jpg

1609142655.jpg

OEM/ODM de orde is beschikbaar.

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Wat wij leveren

Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met de meesten van merken. Als meer details, gelieve ons te contacteren.

 

 

FAQ

Q: Verkoopt u tweedehandse producten?

A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.

 

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

 

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

 

Q: Komen uw producten met garantie?

A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

 

Q: Welke apparaten kunnen uw producten compatibel met?

A: Onze producten zijn compatibel met Heersende stromingsschakelaars.

 

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Vezel Optische Zendontvanger 1310nm 60KM van QSFP ER4 40G Duplexlc-Schakelaar kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.