• LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4
  • LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4
  • LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4
LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4

LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-qsfp28-100GZR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PCS
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: L/C, T/T, Westelijke Union.paypal
Levering vermogen: 100/PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 100g Afstand: 80km
Golflengte: 1310nm Schakelaar: LC
Vezeltype: SMF toepassing: 100G QSFP28
Hoog licht:

LC schakelaarqsfp28 Optische Module

,

1310nm DOM QSFP28 Optische Module

,

80KM 100G Qsfp Zendontvangermodule

Productomschrijving

LC schakelaar 100G QSFP28 ZR4 1310nm 80KM Optische Module DOM Support

BESCHRIJVINGEN
Hl-q31c-ZR4 wordt ontworpen voor 80km optische communicatie toepassingen. Deze module bevat 4 - steeg
optische zender, 4 steeg het optische ontvanger en blok van het modulebeheer met inbegrip van 2 draad periodiek intergezicht.
De optische signalen worden simultaan overgeseind aan een single-mode vezel door een de industrie standaardlc schakelaar. Een blok
het diagram wordt getoond in Figuur 1.
 
PRODUCTeigenschappen
QSFP28 volgzaam MSA
Hete pluggable 38 speld elektrointerfact
4 lan-WDM stegenmux/demux ontwerp
4x25G elektrointerface
Steunen103.125gb/s gezamenlijk bitrate
Tot 80km transmissie op enige wijzevezel
Werkende gevaltemperatuur: 0℃ aan 70℃
 
 
TOEPASSINGEN
100GBASE-ZR4 100G Ethernet
Telecommunicatievoorzien van een netwerk
 
VERWANT PRODUCT
QSFP28-100G-SR4 100GBASE-SR4 850nm 100M LC
QSFP28-100G-LR4 100GBASE-LR4 1310NM 10KM LC
QSFP28-100G-ER4 100GBASE-ER 1310NM 40KM LC
QSFP28-100G-ZR4 100GBASE-ZR 1310NM 80KM LC

 

HET PRODUCTbeeld TOONT

 

LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4 0

BEDRIJFSINFORMATIE

LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4 1

FAQ

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

Q: Wat is de garantie?
A: 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

 

Aangezien wij diverse soorten producten hebben, als u niet het correcte punt kunt vinden hebt u nodig, te verzenden gelieve ons onderzoek. Wij zullen binnenkort opvolgen.

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LC schakelaar1310nm DOM QSFP28 Optische Module 80KM 100G ZR4 kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.