Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

25Gb/s SFP28 BIDI 40km Optische Zendontvangermodule 25G BIDI SFP28 40KM Ethernet

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-BiDi-SFP
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1PCS
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Levertijd: 5-8workingdays
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen: 3000pcs/month
  • Gedetailleerde informatie
  • Productomschrijving

Gedetailleerde informatie

Modelnummer: 25G SFP28 BIDI 40KM Type: Vezel Optische Zendontvangers
Garantietijd: 3 jaar Datasnelheid: 25g
Schakelaar: Duplexlc Afstand: 40km
Golflengte: 1270/1330nm Vezel: SMF
Hoog licht:

1270nm RX DOM Transceiver Module

,

40km DOM Transceiver Module

,

De duplexzendontvanger van LC CWDM SFP

Productomschrijving

25Gb/s SFP28 BIDI 40km Optische Zendontvangermodule 25G BIDI SFP28 40KM Ethernet
Eigenschappen
De module van de full-duplexzendontvanger
Heet-pluggable SFP28-vormfactor
Volgzaam met de norm van SFP28 MSA
De laser van CWDM DFB en SPELDfotodetector
Interne CDR op zowel Zender als Ontvangerskanaal
Volgzaam met CPRI/eCPRI-specificaties
Datasnelheid tot 25.78Gbps
1270nm-Tx en 1330nm-Rx of 1330nm-Tx en 1270nm-Rx
Bereik tot 40km op SMF
De lage Enige LC < 1=""> vergaarbak van de machtsconsumptie
Werkende waaier van de gevaltemperatuur -40 aan 85°C (I-Temperaturen)
Enige 3.3V-voeding
RoHS-6 volgzaam (loodvrij)

 

Artikelnummer
25G SFP28 BIDI 40KM
Golflengte
1310nm/1270nm
Interface
LC duplex
Kabeltype
SMF
Datasnelheid
25G
TX macht
0~6dBm
Ontvangersgevoeligheid
<-18dbm>
Verzending
DHL, Fedex, TNT, ARAMEX enz.
Garantie
3 jaar
Temperatuur
0 aan 70°C (32 aan 158°F)
 

 

25Gb/s SFP28 BIDI 40km Optische Zendontvangermodule 25G BIDI SFP28 40KM Ethernet 025Gb/s SFP28 BIDI 40km Optische Zendontvangermodule 25G BIDI SFP28 40KM Ethernet 125Gb/s SFP28 BIDI 40km Optische Zendontvangermodule 25G BIDI SFP28 40KM Ethernet 225Gb/s SFP28 BIDI 40km Optische Zendontvangermodule 25G BIDI SFP28 40KM Ethernet 3

Onze Dienst

OEM en ODM

OEM/ODM de orde is beschikbaar.

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Wat wij leveren

Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met de meesten van merken. Als meer details, gelieve ons te contacteren.

 

 

 

 

Bedrijfsinformatie

 

10G de optische Verschuiving naar Verschuiving Zendontvanger X2 van de Interfaceconvertor naar SFP+-Convertorx2 XENPAK Module10G de optische Verschuiving naar Verschuiving Zendontvanger X2 van de Interfaceconvertor naar SFP+-Convertorx2 XENPAK Module

 

Verpakking & het Verschepen

 

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

10G de optische Verschuiving naar Verschuiving Zendontvanger X2 van de Interfaceconvertor naar SFP+-Convertorx2 XENPAK Module

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in