• 1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter
  • 1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter
  • 1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter
  • 1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter
1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hilink
Certificering: CE, ROHS, FCC
Modelnummer: CWDM Mux demultiplex

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 100pcs/week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Golflengte: 1260-1610nm Lijntype: Enige vezel
Kanaal het Uit elkaar plaatsen: 20nm Terugkeerverlies: > 45 dB
Werkende temperatuur: -5°C~ +75°C Toevoegingsverlies: :">< 2="">
Schakelaar: SC, FC, LC, ST De nauwkeurigheid van de centrumgolflengte: ± 0.5dB
Hoog licht:

CWDM-Filter

,

optische mux demux

Productomschrijving

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter

   

1. Eigenschappen

  • Laag Toevoegingsverlies
  • Hoge Isolatie
  • Lage PDL
  • Compact Ontwerp
  • Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
  • Opgezet in 191 Rekken of ABS van u facultatieve doos
  • Brede Werkende Golflengte: Van 1260nm aan 1620nm
  • Brede Werkende Temperatuur: Van -40℃ aan 85℃
  • Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

 

2. Toepassingen

  • CWDM-Systeem
  • PON-Netwerken
  • CATV-Verbindingen
  • WDM Netwerk

 

3. Naleving

  • Telcordia gr.-1209-kern-2001
  • Telcordia gr.-1221-kern-1999
  • RoHS

 

Specificaties

 

de Module van 1×N CWDM Mux/Demux

Parameters 1x2 1x4 1x8 1x16
Centrumgolflengte (NM) ITU, ITU+1
Passband (NM) ITU±6.5
Werkende Golflengte (NM) 1460~1620 of 1260~1620
Kanaalruimte (NM) 20
Vezeltype SMF-28e of gespecificeerde klant
IL (dB) (P/A-Rang) 0.7/1.0 1.4/1.7 2.0/2.5 2.5/3.0
Isolatie (dB) Aangrenzend Kanaal 30
Niet-Adjacent Kanaal 50
Rimpeling (dB) 0,3 0,4 0,5 0,5
PDL (dB) 0,2
PMD (ps) 0,1
RL (dB) 45
Gerichtheid (dB) 50
Maximum Optische Macht (mw) 500
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
Compact DOOSpakket (mm) 100*80*10 140*115*18
LGX-Pakket 1U, 2U
19 ' ‚het Rek zet Pakket op 1U

 

Nota's:

1. Gespecificeerd zonder schakelaars.

2. Voeg een extra 0.2dB-verlies per schakelaar toe.

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter 0

 

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter 1

 

Het opdracht geven van tot Informatie

 

Compacte verpakking of 19 1Uracks

CWDM

Configuratie

Aantal Kanalen 1st Kanaal Vezeltype Vezellengte In/Out Schakelaar
M=Mux D=Demux O=OADM

02=2Channel

 

08=8 het Kanaal van het kanaal16=16 Kanaal 18=18
N=N kanaal

......

27=1270nm
47=1470nm
49=1490nm

......
61=1610nm
SS=special

1=Bare vezel
2=900um
Losse buis
3=2mm Kabel
4=3mm Kabel
1=1m
2=2m
S=Specify

0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC/UPC

......

 

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter 2

1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter 3

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 1260nm - de Module van 1610nm CWDM Mux Demux, Sc/APC van de 16 Kanaalcwdm Filter kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.