• CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken
  • CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken
  • CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken
  • CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken
CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken

CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Hl-CW-mux-Nch

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: ABS de Doos, LGX-Doos, 19 ' 1u-rek zet op
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 2000PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Naam van het product: CWDM Mux Werkende golflengte: 12701610nm
Optiekanalen: 2ch/4ch/8ch/12ch/16ch/18ch Connector: APC UPC VAN SC FC LC PC
logo: Kan worden aangepast Pakket: LGX-de doos, 19 ' 1u-rek zet, ABS doos op
Hoog licht:

CWDM Multiplexer

,

optische mux demux

Productomschrijving

CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken

CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken
 
 
Beschrijving
 
De ruwe Golflengteafdeling die (CWDM) simultaan overseinen is het gebruik van de Vezel Optische Multiplextelegraaf aan verschillende golflengten van lichte signalen gemultiplext aan één enkele optische vezel voor transmissie, op het ontvangende eind van de verbinding, met Vezel wordt het Optische Multiplextelegraafvezel gemengde signaal ontbonden in verschillend die golflengtensignaal, met de respectieve ontvangende apparaten wordt verbonden.

  •  2~18Channels beschikbaar.
  •  Golflengte: 1270nm-1610nm
  •  Com-haven: simplex of duplex.
  •  Vezelschakelaar: LC/SC of andere.
  •  Pakket: ABS zet de plastic doos, LGX-de doos van de metaalcassette, 19inch-rek op.

 

 

 
Eigenschappen
Laag Toevoegingsverlies
Hoge Isolatie
Compact Ontwerp
Brede pasband
Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
Brede Werkende Golflengte
Van 1260nm aan 1620nm
Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
Epoxy vrij op optische weg
 
Toepassingen

  1.  CWDM-Systeem
  2.  PON-Netwerken
  3.  CATV-Verbindingen
  4.  Vezel optische versterker
  5.  Telecommunicatie

 
 
Prestatiesspecificaties
 

Parameter4 kanaal8 kanaalKanaal 18
MuxDemuxMuxDemuxMuxDemux
Kanaalgolflengte (NM)1270~1610
De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM)±0.5
Kanaal het Uit elkaar plaatsen (NM)20
Kanaalpassband (@-0.5dB-bandbreedte (NM)>13
Toevoegingsverlies (dB)≤1.6≤2.5≤3.0
Kanaaluniformiteit (dB)≤0.6≤1.0≤1.5
Kanaalrimpeling (dB)0,3
Isolatie (dB)AangrenzendN/A>30N/A>30N/A>30
Niet aangrenzendN/A>40N/A>40N/A>40
Inertion de Gevoeligheid van de Verliestemperatuur (dB/°C)<0>
Golflengtetemperatuur het Verschuiven (nm/°C)<0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB)<0>
De Verspreiding van de polarisatiewijze<0>
Gerichtheid (dB)>50
Terugkeerverlies (dB)>45
Maximummacht Behandeling (mw)300
Opteratingstemperatuur (°C)-5~+75
Opslagtemperatuur (°C)-40~85
Pakketdimensie (mm)L100 x W80 x H10 of L140xW100xH15

 
Boven specificatie zijn voor apparaat zonder schakelaar.
 
Het opdracht geven van tot Informatie

ConfiguratieAantal Kanalen1st KanaalVezeltypeVezellengteIn/Out Schakelaar

M=Mux D=Demux
O=OADM

04=4 kanaal
 
08=8 kanaal
16=16 kanaal
18=18 kanaal
N=N kanaal
......

27=1270nm
47=1470nm
49=1490nm
......
61=1610nm
SS=special

1=Bare vezel
2=900um
Losse buis
3=2mm Kabel
4=3mm Kabel
1=1m
2=2m
S=Specify

0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC
......

 
CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken 0
CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken 1

 
 
 
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd CWDM 18 de Brede Werkende Golflengte van Kanaal/2 Kanaal Mux voor PON-Netwerken kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.