Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

LC Module Generische Compatibele 40GBASE-LR4 QSFP+ 1310nm 10km van de schakelaar de Optische Zendontvanger

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hilink
Certificering: CE Rohs
Modelnummer: 40G QSFP LR4 10KM
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1 stukken
Prijs: Need to negotiate
Verpakking Details: Plastic box+Carton
Levertijd: 5-8 werkdag
Betalingscondities: T/T, Western Union, Alipay, Paypal/Wechat/Handelsverzekering
Levering vermogen: 2000 stukken/Week
  • Gedetailleerde informatie
  • Productomschrijving

Gedetailleerde informatie

Voorwaarde: Gloednieuw Golflengte: 1310nm
Gegevensoverdrachtssnelheid: 40Gbps Levertijd: 3-5 werkdagen
Pakketstijl: Plastic box+Carton schakelaartype: LC
Hoog licht:

LC Module van de schakelaar de Optische Zendontvanger

,

40GBASE-LR4 optische Zendontvangermodule

,

Module 10km van 40G QSFP+

Productomschrijving

De generische Compatibele Zendontvanger van 40GBASE-LR4 QSFP+ 1310nm 10km

Productomschrijving

het product van 40G QSFP+ LR4 10KM is een zendontvangermodule voor 2m10km optische mededeling wordt ontworpen die

toepassingen. Het optische Zendontvangerontwerp is volgzaam aan 40GBASE-LR4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 inputkanalen (CH) van de elektrogegevens van 10Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 40Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 40Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.

Eigenschappen

· QSFP+ volgzaam MSA

· Volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband

· Tot 11.2Gb/s-datasnelheid per golflengte

· Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70℃

· Maximummachtsconsumptie 2.5W

· LC duplexschakelaar

· Volgzame RoHS

 

Toepassingen

· De Verbindingen van 40GBASE-LR4 Ethernet

· Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling

      Aan de clientzijde 40G-Telecommunicatieverbindingen

 

Elektrokenmerken

De volgende elektrokenmerken worden bepaald over het Geadviseerde Werkende Milieu tenzij anders gespecificeerd.

Parameter Testpunt Min Typisch Maximum Eenheid Nota's
Machtsconsumptie       2.5 W  
Leveringsstroom ICC     0,7 A  
Zendontvanger macht-op Initialiseringstijd       2000 Mej. 1
Zender (elke Steeg)
Single-ended Tolerantie van het Inputvoltage (Nota 2)   -0.3   4.0 V Verwezen naar TP1-gemeenschappelijk signaal
AC Gemeenschappelijke het Voltagetolerantie van de Wijzeinput   15     mV RMS
Differentiële de Schommelingsdrempel van het Inputvoltage   50     mVpp LOSA-Drempel
De differentiële Schommeling van het Inputvoltage Vin, pp 190   700 mVpp  
Differentiële Inputimpedantie Zin 90 100 110 ohm  
Het differentiële Verlies van de Inputterugkeer   Zie IEEE 802.3ba 86A.4.11 dB 10MHz- 11.1GHz
De Tolerantie van J2jitter Jt2 0,17     UI  
De Tolerantie van J9jitter Jt9 0,29     UI  
Van de de Breedteinkrimping van de gegevens de Afhankelijke Tolerantie Impuls (DDPWS)   0,07     UI  
De Coördinaten van het oogmasker {X1, X2, Y1, Y2}  

0,11, 0,31

95, 350

UI

mV

Klapverhouding = 5x10-5
Ontvanger (elke Steeg)
Single-ended Outputvoltage   -0.3   4.0 V Verwezen naar gemeenschappelijk signaal
AC het Gemeenschappelijke Voltage van de Wijzeoutput       7.5 mV RMS
De differentiële Schommeling van het Outputvoltage Vout, pp 300   850 mVpp  
Differentiële Outputimpedantie Zout 90 100 110 ohm  
Beëindigingswanverhouding bij 1MHz       5 %  
Het differentiële Verlies van de Outputterugkeer   Zie IEEE 802.3ba 86A.4.2.1 dB 10MHz- 11.1GHz
Gemeenschappelijk de Terugkeerverlies van de Wijzeoutput   Zie IEEE 802.3ba 86A.4.2.2 dB 10MHz- 11.1GHz
De Tijd van de outputovergang   28     Ps 20% aan 80%
De Output van J2jitter Jo2     0,42 UI  
De Output van J9jitter Jo9     0,65 UI  
De Coördinaten van het oogmasker {X1, X2, Y1, Y2}   0,29, 0,5, 150, 425

UI

mV

Klapverhouding = 5x10-5

Nota's:

1. Macht-op de Initialisering is de Tijd de tijd van wanneer de voedingvoltages bereiken en boven de minimum geadviseerde werkende leveringsvoltages aan de tijd blijven wanneer de module volledig - functioneel is.

2. De enige gebeëindigde tolerantie van het inputvoltage is de toelaatbare waaier van de onmiddellijke inputsignalen.

LC Module Generische Compatibele 40GBASE-LR4 QSFP+ 1310nm 10km van de schakelaar de Optische Zendontvanger 0

 

 

Echt Beeld

LC Module Generische Compatibele 40GBASE-LR4 QSFP+ 1310nm 10km van de schakelaar de Optische Zendontvanger 1

 

Pakket & het Verschepen

Wij verstrekken veilige en betrouwbare verpakking: Plastic box+Carton
levertijd: 3-5 werkdagen

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

 

Onze Dienst

Keur OEM&-ODM goed

Hilink gespecialiseerd in vezel optische module meer dan 10 jaar

Gebruiks Gloednieuw Materiaal

Snelle levering

3 jaargarantie

Sterke Technicial-Steun

 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn