Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

de Zendontvangermodule 1410 van 10G CWDM SFP - de Schakelaar van 1610nm 10GBASE 80KM LC/UPC

Productdetails:
Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-CW-SFP-ZRxx
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Plastic geval, Karton
Levertijd: 7
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Levering vermogen: 999PCS/MONTH
  • Gedetailleerde informatie
  • Productomschrijving

Gedetailleerde informatie

naam: de Zendontvanger van 10G CWDM SFP+ Afstand:: 80km
Golflengte: 1470-1610nm schakelaartype: LC/UPC schakelaar
Type: SMF Toepassing: FTTX
Hoog licht:

10G SFP-Zendontvangermodule

,

80KM SFP Zendontvangermodule

,

De Zendontvanger van CWDM 10G SFP

Productomschrijving

de Zendontvanger van 10G CWDM SFP 1410-1610nm 10GBASE 80KM SFP

 

 

Algemeen

De zendontvanger van HILINK wordt CWDM 10Gbps SFP+ ontworpen om optische gegevens over enige wijze optische vezel voor verbindingslengte 40km over te brengen en te ontvangen. Deze zendontvanger bestaat uit twee secties: De zendersectie neemt een laser van CWDM op EML. En die de ontvangerssectie bestaat uit een APD-fotodiode met een TIA wordt geïntegreerd.

Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in sff-8472, die worden gespecificeerd toegang in real time tot apparaten werkende parameters zoals zendontvangertemperatuur verleent, laser bias stroom, optische macht, het ontvangen optische macht en voltage van de zendontvangerlevering overbracht.

 

Producteigenschap

Steunen 9,95 aan 11.3Gb/s-bitrate

Duplexlc-schakelaar

Hete pluggable SFP+

De gekoelde zender van 1470nm~1610nm EML, APD-Ontvanger

Toepasselijk voor 80km SMF verbinding

Werkende gevaltemperatuur:

Commerical: 0 tot 70 °C

Industrieel: - 40 tot 80 °C

 

Toepassing

de Optische systemen van 10Gbps CWDM

LTE-systemen

Andere Optische verbinding

 

CWDM-Zendontvanger

CWDM SFP        
CWDM SFP 1G/2G (1270nm-1610nm) 40/80/120km CWDM SFP 0-70℃
CWDM SFP 4.25G (1270nm-1610nm) 40km& 80km CWDM SFP 0-70℃
CWDM SFP+ (10G)
CWDM SFP 10G LR (1270-1330nm) 10km CWDM SFP+ 0-70℃
CWDM SFP ER (1470-1610nm) 40km CWDM SFP+ 0-70℃
ZR VAN CWDM SFP (1470-1610nm) 80km CWDM SFP+ 0-70℃

Het productbeeld toont

de Zendontvangermodule 1410 van 10G CWDM SFP - de Schakelaar van 1610nm 10GBASE 80KM LC/UPC 0

Optische Kenmerken (BOVENKANT (C) = 0 tot 70 ℃, HOOGSTE =-40 (van I) aan 80 ℃, VCC = 3,13 tot 3,47 V)

Parameter Symbool Min. Type Max. Eenheid Nota
Zender
Werkende Golflengte λ λ-7.5nm λ λ+7.5nm NM 1
Ave. (Toegelaten) outputmacht BEDEK 0   4 dBm 2
De Verhouding van de zij-wijzeafschaffing SMSR 30     dB  
Uitstervenverhouding ER 9     dB  
RMSspectralbreedte Δλ     1 NM  
Stijgings/Daling tijd (20%~80%) Tr/Tf     50 ps  
Verspreidingssanctie TDP     3 dB  
Relatief Intensiteitslawaai RIN     -128 dB/Hz  
Output Optisch Oog Volgzaam met IEEE 0802.3ae
Ontvanger
Werkende Golflengte λ 1260   1620 NM  
Ontvangersgevoeligheid PSEN1     -24 dBm 3
Sensitivityover 80Km vezel PSEN2     -20 dBm 3
Overbelasting BEDEK     -7 dBm  
LOS beweert Pa -35     dBm  
LOS DE-beweert Pd     -26 dBm  
LOS Hysterese Pd-pa 0,5     dB  
 

Nota's:

1.The de golflengte λ=1470nm~1610nm, bedraagt 8 golflengten, 20nm-het uit elkaar plaatsen

2. Gemeten bij 10.3125b/s met PRBS 231 – 1 NRZ-testpatroon.

3.Under ER slechtste die =9, bij 10,3125 Gb/s met PRBS 231 - 1 NRZ-testpatroon voor BER wordt gemeten < 1x10-12="">

 

 

Pakketdimensies

de Zendontvangermodule 1410 van 10G CWDM SFP - de Schakelaar van 1610nm 10GBASE 80KM LC/UPC 1

 

FAQ

Q: Verkoopt u tweedehandse producten?

A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit secont-handcomponenten.

 

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

 

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

 

Q: Komen uw producten met garantie?

A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

 

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

Aangezien wij diverse soorten producten hebben, als u niet het correcte punt kunt vinden hebt u nodig, te verzenden gelieve ons onderzoek. Wij zullen binnenkort opvolgen.

 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn