• Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28
  • Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28
Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28

Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Dwdm-sfp28xx-10/15

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar Verpakking
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 100pcs per dag
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Golflengte: 100GHz ITU Gegevens: 25Gbs
Afstand: 10KM15KM Pakket: SFP28
Zender: DWDM EML Ontvanger: PIN/APD TIA
Hoog licht:

De Optische Zendontvanger van DWDM LR SFP28

,

15KM SFP28 Optische Zendontvanger

,

C Band25g SFP28 zendontvanger

Productomschrijving

100GHZ-c-Band 25G DWDM 10/15KM de Optische Zendontvanger van SFP28 DWDM LR
   

Hilink SFP28 wordt zendontvanger ontworpen voor gebruik in 25-Gigabit Ethernet-verbindingenomhoogmet 15kmoverenigewijzevezel. De module bestaat uit de Laser van DWDM EML, APD in een hoog-geïntegreerde optische gedeeltelijke montage. De digitale diagnostiekfuncties zijn beschikbaar via een periodieke interface met 2 draden, zoals die in module SFF-8472.This worden gespecificeerd wordt ontworpen voor enige wijzevezel en werkt bij een nominale golflengte van 100GHz-ITU Net, c-Banddwdm golflengte.

De module van SFP28 DWDM LR is een dubbel richtingapparaat met een zender en ontvanger plus een interface van het controlebeheer (interface met 2 draden) in hetzelfde fysieke pakket. de interface met 2 draden wordt gebruikt voor periodieke identiteitskaart, de digitale diagnostiek en functie van de modulecontrole.

 


Eigenschappen

  • Werkende datasnelheid tot 25.78Gbps

  • Tot de transmissieafstand 10 vankm (SPELD) &15km (APD)

  • De Laser van DWDM EML en PIN/APD-ontvanger

  • LC duplexschakelaar

  • Hete pluggable 20pin-schakelaar

  • Lage machtsconsumptie

  • Commercieel <2w>

  • Industrieel <2>

  • Kies +3.3V±5% voeding uit

  • Volgzaam met sff-8472

  • Volledig Volgzame RoHS

  • Geval werkende temperatuur:  Commercieel: 0°C aan +70°C   Industrieel: -40°C aan +85°C

 
Specificaties & Parameters
 

Punt No.d Dw-sfp28gx-10/15 Verkopersnaam Hilink
Vormtype SFP+ Max Data Rate 25Gbps
Golflengte 100GHz ITU Max Cable Distance 10KM/15KM
Interface LC duplex Optische Componenten EML DWDM
Kabeltype SMF DOM Support Ja
Commerciële Temperatuurwaaier 0 aan 70°C (32 aan 158°F) HTS-geharmoniseerde Code 8517706000

Optische Kenmerken

Parameter Symbool Eenheid Min Type Maximum Nota
Zender
Nominale Golflengte λC NM 1528.77~1563.05  
Centrumgolflengte het Uit elkaar plaatsen   GHz 100  
Golflengtetolerantie   NM -0.04   0,04  
Gemiddelde Outputmacht Pav dBm -3   6  
Spectrale Breedte (- 20dB) s NM     1  
Uitstervenverhouding ER dB 6      
De zijverhouding van de Wijzeafschaffing SMSR dB 30      
Zender & Verspreidingssanctie TDP dB     4  
Gemiddelde Lanceringsmacht van VAN Zender POFF dBm     -30  
Relatief Intensiteitslawaai RIN dB/Hz     -128  
Ontvanger (PIN/TIA)
Centrumgolflengte λC NM 1260   1620  
Ontvangersgevoeligheid (OMA) RSENSE dBm     -14.5 1
Ontvangersoverbelasting (OMA) Pmax dBm 2      
Optisch Terugkeerverlies   dB     -26  
LOS beweert LOSA dBm -30      
LOS DE-beweert LOS LOSD dBm     -17  
LOS Hysterese   dB 0,5      
Ontvanger (APD/TIA)
Centrumgolflengte λC NM 1260   1620  
Ontvangersgevoeligheid (OMA) RSENSE dBm     -19 1
Ontvangersoverbelasting (OMA) Pmax dBm -7      
Optisch Terugkeerverlies   dB     -26  
LOS beweert LOSA dBm -35      
LOS DE-beweert LOS LOSD dBm     -24  
LOS Hysterese   dB 0,5      


Verenigbaarheid van de Hilink de optische Zendontvanger 100%: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Mikrotik, Finisar, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
 
 
Toepassingen

  • 25G Ethernet
  • CPRI-Optie 10
  • Fibre Channel 32GFC

 
DWDM-Oplossingsvoorbeeld
  Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28 0

 

 
Detailsfoto's
Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28 1
 
Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28 2

 
Hilinkvoordeel
1. Hilink vestigt in 2007, specialiseert zich in dit gebied met rond de ervaring van 10 jaar.
2. Het „krediet is de basis, is de kwaliteit de eerste“, zijn al onze producten nieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.
3. Onze producten zijn compatibel met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, Dlink, Alcatel, Riverstone,
Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
4. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.
5. Elk van onze producten krijgen door Ce, ROHS, FCC.
6. Wij voorzien ook WDM van DWDM CWDM van optische oplossingen.

 
2015 OFC in de V.S.
 
3 van garantie10g SFP+ jaar SR
 
 
Certificaten
 
Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28 4
Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28 5
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Optische de Zendontvanger100ghz C Band 25G DWDM 10km 15KM van DWDM LR SFP28 kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.