Bidi 20km de Zendontvanger Tx1270nm van 10G SFP+/de Vezel Optische Module van Rx1330nm SFP+

Bidi 20km de Zendontvanger Tx1270nm van 10G SFP+/de Vezel Optische Module van Rx1330nm SFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: 10G SFP+ Bidi 20km

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Negotitate
Verpakking Details: Plastic box+Carton
Levertijd: 5-8 werkdag
Betalingscondities: T/T, Western Union, de Verzekering van Paypal/Wechat/Alipay/Trade
Levering vermogen: 2000 stukken/week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Voorwaarde: Gloednieuw Golflengte: 1270nm/1330nm
Gegevensoverdrachtssnelheid: 10Gbps Garantie: 3 jaar
CE ROHS: Volgzaam Levertijd: 2-4 werkdagen
DDM-Functie: Ja Pakketstijl: Plastic box+Carton
OEM/ODM: Ja
Hoog licht:

Bidi 20km de zendontvanger van 10g sfp+

,

Rohs10g SFP+ zendontvanger

,

10Gbps vezel Optische Module

Productomschrijving

10G Bidi 20km de Vezel Optische Module van Tx1270nm/Rx1330nm SFP+

Productomschrijving

Eigenschappen

Tot 11.1Gbps-Gegevens - verbindingen

Tot 20km transmissie op SMF

Machtsdissipatie<1>

de laser van 1270nm DFB en SPELDontvanger

interface met 2 draden met geïntegreerde Digitale Kenmerkende controle

EEPROM met Periodieke identiteitskaart-Functionaliteit

Heet-pluggable SFP+-voetafdruk

Volgzaam met SFP+ MSA met LC-schakelaar

Kies + 3.3V-Voeding uit

Geval werkende temperatuur: 0ºC~+70ºC

 

Toepassingen

10gbase-BX bij 10,3125 Gb/s

10gbase-BX bij 9,953 Gb/s

 

Norm

 

Volgzaam met sff-8472

 

Volgzaam aan sff-8431

 

Volgzame RoHS.

 

 

BiDi (WDM) Zendontvangers

 

155M/622M BiDi SFP LC/SC 155M BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km met facultatieve DDM
4/2/1G BIDI SFP LC/SC 4/2/1G BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km met facultatieve DDM
10G SFP BiDi SFP+ BiDi 1270 20km SFP+ BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 20km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
SFP+ BiDi 1270 40km SFP+ BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 40km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 20km XFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
XFP BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm/Rx1270nm LC
 

 

Echt Beeld

 

Bidi 20km de Zendontvanger Tx1270nm van 10G SFP+/de Vezel Optische Module van Rx1330nm SFP+ 0

Bidi 20km de Zendontvanger Tx1270nm van 10G SFP+/de Vezel Optische Module van Rx1330nm SFP+ 1

Package& het Verschepen

Wij verstrekken veilige en betrouwbare verpakking: Plastic box+Carton
levertijd: 2-5 werkdagen

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

 

Onze dienst

OEM en ODM

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar

 

Wij beloven alle geadverteerde optische modules zijn gloednieuw en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische modules zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

 

 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Bidi 20km de Zendontvanger Tx1270nm van 10G SFP+/de Vezel Optische Module van Rx1330nm SFP+ kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.