• 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function
  • 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function
  • 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function
  • 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function
  • 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function
  • 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function
10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function

10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: 10G SFP+ BIDI 100Km

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stukken
Prijs: Negotiate
Verpakking Details: Plastic box+Carton of door vereist
Levertijd: 5-8 werkdag
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Wechat/Alipay/Trade-Verzekering
Levering vermogen: 2000 stukken/week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Voorwaarde: Gloednieuw Golflengte: 1490nm/1550NM
Gegevensoverdrachtssnelheid: 10Gbps Garantie: 3 jaar
CE ROHS: Volgzaam Levertijd: 2-4 werkdagen
DDM-Functie: Ja Pakketstijl: Plastic box+Carton
OEM/ODM: keur goed
Hoog licht:

de Vezel Optische Module van 10G SFP+

,

DOM Function Fiber Optic Module

,

LC schakelaar10g sfp+ zendontvanger

Productomschrijving

10G SFP+ BIDI 100km 1490/1550 LC-Schakelaar Compatibel met het merk met DOM Function Fiber Optic Module

 

Eigenschappen

Steunen 9,95 tot 11 .3 Gb/s-bitrate

Heet-Pluggable

Enige LC voor Tweerichtingstransmissie

gekoelde EML-zender, APD-fotodetector

SMF-verbindingen omhoog met 100km

interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met SFF 8472 digitale kenmerkende controleinterface

Voeding: +3.3V

Machtsconsumptie<3w>

Temperatuurwaaier: 0~ 70°C

Volgzame RoHS

 

Toepassingen

 

10GBASE-ZR/ZW Ethernet

SONET OC-192/SDH

10G vezelkanaal

 

 

 

BiDi (WDM) Zendontvangers

 

155M/622M BiDi SFP LC/SC 155M BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km met facultatieve DDM
4/2/1G BIDI SFP LC/SC 4/2/1G BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km met facultatieve DDM
10G SFP BiDi SFP+ BiDi 1270 20km SFP+ BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 20km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
SFP+ BiDi 1270 40km SFP+ BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 40km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 20km XFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
XFP BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm/Rx1270nm LC

 

Echt Beeld

10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function 0

 

Pakket & het Verschepen
Wij verstrekken veilige en betrouwbare verpakking: Plastic box+Carton
levertijd: 2-5 werkdagen

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

 

Onze dienst

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar

 

Wij beloven alle geadverteerde optische modules zijn gloednieuw en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische modules zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

 

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 10G SFP+ BIDI 100km Vezel Optische Module 1490nm/de Schakelaar van 1550nm LC met DOM Function kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.