• 19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux
  • 19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux
  • 19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux
  • 19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux
19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux

19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-cwdm-MUX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Plastic verpakking, Karton
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 200pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 19“ 1U CWDM Mux Demux 18CH Chassis: 1U
Werkende Temperatuur: -20 aan +70℃ Schakelaar: LC/UPC
Toevoegingsverlies: IL<3.6db Kanaalgolflengte: 1270~1610nm
Type: het rek zet type op Embleem: Kan worden aangepast
Hoog licht:

de Module van 1U CWDM Mux Demux

,

De Module 18CH van CWDM Mux Demux

,

19“ CWDM Mux Demux

Productomschrijving

19 de“ Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux 18CH 1270-1610nm

 

Productomschrijving

Van Hilink Opgezette 18CH CWDM Mux Demux de Modulecwdm Mux/Demux Module van 1U 19“ de Rek over enige of duplex één enkele wijzevezel is om algemene bandbreedtewdm uit te breiden.

Het biedt hoge stabiliteit en betrouwbaarheid aan, en heeft compacte pakketgrootte. Zijn werkende golflengte is van 1270nm aan 1610nm (1261nm-1611nm) die totaal 18channels met 20nm-kanaal het uit elkaar plaatsen aanbieden.

 

Eigenschappen

 

* Zeer Laag Toevoegingsverlies

* Hoge Isolatie
* Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
* Lage PDL
* Compact Ontwerp
* Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit
* Brede Werkende Golflengte: 1270nm-1610nm (1261nm~1611nm)
* Werkende Temperatuur: -20 aan +70℃
* Industriële Werkende Temperatuur: -40 aan +80℃

 

Parameters 18CH
Mux Demux
Kanaalgolflengte (NM) 1270~1610
De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM) +0.5
Kanaal het Uit elkaar plaatsen (NM) 20
Kanaalpassband (de bandbreedte van @-0 5dB (NM) >13
Toevoegingsverlies (dB) ≤3.1
Kanaaluniformiteit (dB) ≤1.5
Kanaalrimpeling (dB) 0,3

 

lsolation (dB)
 

Aangrenzend N/A >30
Niet aangrenzend N/A >40
Inertion de Gevoeligheid van de Verliestemperatuur (dB/°C) <0>
Golflengtetemperatuur Shifing (nm/°C) <0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) <0>
De Verspreiding van de polarisatiewijze <0>
Gerichtheid (dB) >50
Terugkeerverlies (dB) >45
Maximummacht Behandeling (mw) 500
Opteratingstemperatuur (°C) -20~+70
Opslagtemperatuur (°C) -40~85

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toepassingen

 
* CWDM-Systeem

* Voeg/Daling toe
* PON-Netwerken
* CATV-Verbindingen

 

 

 

Detailsbeelden

 

19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux 0

19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux 1

 

Hilinkvoordelen


1. Hilink, een professionele die fabrikant in 2007 wordt gevestigd, specialiseert zich in optische netwerkcommunicatie met meer dan 10 jaar ervarings.
2. Het „krediet is de basis, is de kwaliteit de eerste“, zijn al onze producten nieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.
3. Onze optische zendontvangers zijn compatibel met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, Dlink, Alcatel, Riverstone,
Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
4. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor al onze vezel optische producten van de datum van verzending.
5. Elk van onze QSFP, QSFP28, QSFP56, qsfp-DD, CWDM/DWDM/Bidi SFP/SFP+/XFP, AOC/DAC-Ce van de productenpas, ROHS, FCC.
6. Wij verstrekken WDM van DWDM CWDM ook optische oplossingen.

FAQ
 

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
De steekproeforde wordt gesteund voor het testen van de kwaliteit van goederen. 1 stuk is MOQ.
De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar.
 

2. Wat is de levertijd?

1-3 dagen na het ontvangen van de betaling voor de regelmatige goederen wij die normaal in voorraad houden;
Voor grote hoeveelheid, zult u steun en details van uw vertegenwoordiger van HilinkTech krijgen.


3. Wat is de verschepende manier en hoe lang is de periode?

DHL, UPS, Fedex of TNT zullen volgens uw optie worden genomen. De aankomst vergt normaal 3-5 dagen.


4. Wat is uw garantie?

de garantie van 3 jaar. U zult technieksteun, vervanging of terugbetaling krijgen.

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 19“ de Module18ch 1270-1610nm Vezel Optische CWDM Mutiplexer van 1U CWDM Mux Demux kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.