Optische de Zendontvangermodule 400G QSFPDD SR8 850nm 100m van SMF MPO MTP

Optische de Zendontvangermodule 400G QSFPDD SR8 850nm 100m van SMF MPO MTP

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: HL 400G - DD - SR8

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Statische zak, Plastic zak, Kleinhandelsdoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10pcs/Week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 400G QSFP DD SR8 Toepassing: 400Gbase
Golflengte: 850nm Afstand: 100M
DDM/DOM: Ja
Hoog licht:

Optische de Zendontvangermodule van MPO MTP

,

Optische de Zendontvangermodule van SMF MPO

,

De Vezel Optische Zendontvanger van QSFPDD SR8

Productomschrijving

400g-qsfp-DD SR8 400Gb/s qsfpdd-400gb-SR8 850nm 100m de Optische Zendontvanger van SMF MPO MTP

 

 

PRODUCTeigenschappen

 

  • Volgzaam met IEEE-Norm 802.3bs, IEEE-Norm 802.3cm
    Volgzaam met 400G-SR8-opticalspecifications
    Volgzaam met qsfp-DD MSA
    Volgzaam met CMIS4.0-Beheersinterface
    specificaties
    8x53.125Gb/s elektrointerface (400gaui-8)
    Bereik tot 70m op MMF (OM3)
    Bereik tot 100m op MMF (OM4)
    Enige +3.3V-voeding
    De waaier van de gevaltemperatuur: 0 ~ +70℃
    Maximummachtsconsumptie 9W
    Enige MPO16-schakelaar
    RoHSklacht

TOEPASSINGEN

 

  • De verbindingen van 400GBASE-SR8 Ethernet
    Datacentra

 

BESCHRIJVINGEN

 

 

400G qsfp-DD SR8 is een 8multidewijzevezelvan×50Gbps, hete pluggable optische zendontvanger. De module integreert vier parallelle stegen met baudrate bij 26.5625GBd elke steeg. Het kan tot 70 m op vezelom3 vezel of 100 m op OM4-vezel met FEC overbrengen.


 

QSFP-REEKS:

 

QSFP Nominale Golflengte (NM) Kabeltype Kerngrootte (Microns) Modale Bandbreedte (Mhz *km) *3 Kabelafstand *1 Machtsconsumptie (w) Trekkracht Tab Color
Qsfp-100g-sr4-s 850 MMF

50.0

50.0

2000 (OM3)

4700 (OM4)

70m

100m

3.5 Beige
Qsfp-100g-lr4-s 1295, 1300, 1304, 1309 SMF G.652 - 10km 3.5 Blauw
Qsfp-100g-cwdm4-s 1271, 1291, 1311, 1331 SMF G.652 - 2km 3.5 Groen
Qsfp-100g-psm4-s 1310 SMF G.652 - 500m 3.5 Sinaasappel
Qsfp-100g-sm-SR 1271, 1291, 1311, 1331 SMF G.652 - 2km 3.5 Groen

 

Optische de Zendontvangermodule 400G QSFPDD SR8 850nm 100m van SMF MPO MTP 0Optische de Zendontvangermodule 400G QSFPDD SR8 850nm 100m van SMF MPO MTP 1Optische de Zendontvangermodule 400G QSFPDD SR8 850nm 100m van SMF MPO MTP 2

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Optische de Zendontvangermodule 400G QSFPDD SR8 850nm 100m van SMF MPO MTP kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.