De Zendontvanger MMF Multimode 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G QSFP+ Enige MPO16-Schakelaar

De Zendontvanger MMF Multimode 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G QSFP+ Enige MPO16-Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: HL 400G - DD - SR8

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Statische zak, Plastic zak, Kleinhandelsdoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10pcs/Week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 400G QSFP DD SR8 Toepassing: 400Gbase
Golflengte: 850nm Afstand: 100M
DDM/DOM: Ja
Hoog licht:

MPO16 schakelaarqsfp+ Zendontvanger

,

Multimode QSFP+ Zendontvanger van MMF

,

Multimode sfp module van QSFPDD

Productomschrijving

De Multiwijze 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G MMF Enige MPO16-Schakelaarmodule

 

 

PRODUCTeigenschappen

 

  • Volgzaam met IEEE-Norm 802.3bs, IEEE-Norm 802.3cm
    Volgzaam met 400G-SR8-opticalspecifications
    Volgzaam met qsfp-DD MSA
    Volgzaam met CMIS4.0-Beheersinterface
    specificaties
    8x53.125Gb/s elektrointerface (400gaui-8)
    Bereik tot 70m op MMF (OM3)
    Bereik tot 100m op MMF (OM4)
    Enige +3.3V-voeding
    De waaier van de gevaltemperatuur: 0 ~ +70℃
    Maximummachtsconsumptie 9W
    Enige MPO16-schakelaar
    RoHSklacht

TOEPASSINGEN

 

  • De verbindingen van 400GBASE-SR8 Ethernet
    Datacentra

 

BESCHRIJVINGEN

 

 

400G qsfp-DD SR8 is een 8multidewijzevezelvan×50Gbps, hete pluggable optische zendontvanger. De module integreert vier parallelle stegen met baudrate bij 26.5625GBd elke steeg. Het kan tot 70 m op vezelom3 vezel of 100 m op OM4-vezel met FEC overbrengen.


 

QSFP-REEKS:

 

QSFP Nominale Golflengte (NM) Kabeltype Kerngrootte (Microns) Modale Bandbreedte (Mhz *km) *3 Kabelafstand *1 Machtsconsumptie (w) Trekkracht Tab Color
Qsfp-100g-sr4-s 850 MMF

50.0

50.0

2000 (OM3)

4700 (OM4)

70m

100m

3.5 Beige
Qsfp-100g-lr4-s 1295, 1300, 1304, 1309 SMF G.652 - 10km 3.5 Blauw
Qsfp-100g-cwdm4-s 1271, 1291, 1311, 1331 SMF G.652 - 2km 3.5 Groen
Qsfp-100g-psm4-s 1310 SMF G.652 - 500m 3.5 Sinaasappel
Qsfp-100g-sm-SR 1271, 1291, 1311, 1331 SMF G.652 - 2km 3.5 Groen

 

De Zendontvanger MMF Multimode 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G QSFP+ Enige MPO16-Schakelaar 0De Zendontvanger MMF Multimode 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G QSFP+ Enige MPO16-Schakelaar 1De Zendontvanger MMF Multimode 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G QSFP+ Enige MPO16-Schakelaar 2

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Zendontvanger MMF Multimode 850nm SR8 100m van QSFPDD 400G QSFP+ Enige MPO16-Schakelaar kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.