• 20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule
  • 20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule
  • 20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule
20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule

20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: 1.25g-bidi-20

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar die 10pcs/tray verpakken
Levertijd: 3-6 dagen
Levering vermogen: 1000pcs per dag
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 1.25G Golflengte: 1310/1550nm 1490/1550nm
Afstand: 20km Bron: FP/DFB
Gevoeligheid (dBm): <-22> Ontvanger: SPELD
Schakelaar: SC/LC Optische Macht (dBm): -8~-4
Hoog licht:

20km BiDi SFP Zendontvangermodule

,

De Zendontvangermodule van Sc LC 20km BiDi SFP

,

1490nm kies de Module van Vezelsfp uit

Productomschrijving

1000Base 1.25G kiezen Vezel 1310nm/de Schakelaar van de Zendontvangersc LC van 1490nm 1310nm/van 1550nm 20km BiDi SFP uit

 

PRODUCTeigenschappen

 

1. Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen

2. Vriespunt-laserzender voor ts-sf-bl3512-20

DFB-laserzender voor ts-sf-bl5312-20

3. SPELDfotodetector

4. Tot 20KM op 9/125µm SMF

5. Heet-pluggable SFP-voetafdruk

6. Het type van BIDI LC/UPC pluggable optische interface

7. Lage machtsdissipatie

8. Metaalbijlage, voor lagere EMI

9. Volgzaam en loodvrije RoHS

10. Enige +3.3V-voeding

11. Volgzaam met sff-8472

12. Geval werkende temperatuur

Commercieel: 0°C aan +70°C

Uitgebreid: -10°C aan +80°C

Industrieel: -40°C aan +85°C

 

TOEPASSINGEN

 

 

1. Schakelaar om Interface te schakelen

2. Gigabit Ethernet

3. Geschakelde Backplane Toepassingen

4. Router/Serverinterface

5. Andere Optische Verbindingen

 

 

 

MECHANISCHE SPECIFICATIES

 

20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule 0

 

PRODUCTOMSCHRIJVING

 

1.25G BIDI SFP van Hilink 20KM Kleine Pluggable (SFP) zendontvangers van de Vormfactor zijn compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA), bestaat de zendontvanger uit vier secties: de LD-bestuurder, de het beperken versterker, de 1310nm-laser van vriespunt (de laser van 1550nm DFB) en de SPELDfotodetector. De modulegegevens - sluit met 20KM in enige de wijzevezel van 9/125um aan.

 

De optische output kan door een TTL-logica worden onbruikbaar gemaakt de input op hoog niveau van Tx onbruikbaar maakt, en het systeem kan ook de module via I2C onbruikbaar maken. De Txfout wordt verstrekt om op die degradatie van de laser te wijzen. Het verlies van signaal (LOS) wordt output verstrekt om op het verlies van een input optisch signaal van ontvanger of op de verbindingsstatus met partner te wijzen. Het systeem kan de LOS (of Verbindings) /Disable/Fault informatie via I2C-registertoegang ook worden.

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 20km BiDi SFP de Schakelaar 1.25G 1310nm 1490nm van Sc LC van de Zendontvangermodule kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.