• Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite
  • Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite
  • Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite
Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite

Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hilink
Certificering: CE,ROHS,FCC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PCS
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Levertijd: 5-8workingdays
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 2000PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 100G QSFP 28 40KM lengte: 40km
Walvelength: 1310nm Schakelaar: LC
OEM: steun voeding: +3.3V
Stop: Hot-pluggable Tem: 0-70℃
Hoog licht:

QSFP28 enige Wijze Optische Zendontvanger

,

Enige de Wijze Optische Zendontvanger van ER4 Lite

,

1310nm Sfp Optische Zendontvanger

Productomschrijving

Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite

de Optische Singlemode Zendontvanger van 100G QSFP28 ER4 Lite

1.General beschrijving

 

Dit die product is een 100Gb/s-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen volgzaam volgens de norm van 100GBASE-ER4 wordt ontworpen Lite. De module zet 4 ingevoerde kanalen van de elektrogegevens van 25Gb/s in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen om en seint hen dan in één enkel kanaal voor 100Gb/s optische transmission.up aan simultaan over de optische transmissie van 112Gb/s. Integendeel aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module een optische input van 100Gb/s in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen, tot 112Gb/s zet de optische input en dan hen in 4 outputkanalen van om elektrogegevens. De centrale golflengten van de 4 LAN WDM kanalen zijn 1295,56, 1300,05, 1304,58 en 1309,14 die NM als leden van het LAN WDM golflengtenet in IEEE 802.3ba wordt bepaald. De hoge prestaties koelden LAN WDM ea-DFB zenders en de hoge gevoeligheidsapd ontvangers verstrekken superieure prestaties voor de toepassingen van 100Gigabit Ethernet tot 40km verbindingen met FEC.

Het product wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens de Multi-Source Overeenkomst van QSFP+ (MSA). Het is ontworpen om ruwste extern te ontmoeten

exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie.

 

2. Functionele Beschrijving

De zendontvangermodule ontvangt 4 kanalen van de elektrogegevens van 25Gb/s of van 28Gb/s, die door een van 4 kanaalklok en Gegevens Terugwinning (CDR) IC worden verwerkt die een nieuwe vorm geeft en jitter van elk elektrosignaal vermindert. Later, elk van bekeerlingen één van 4 IC van de laserbestuurder van de 4 kanalen van elektrosignalen aan een optisch signaal dat van één van de 4 gekoelde EML-lasers wordt overgebracht die in de Zender Optische Gedeeltelijke montage worden verpakt (TOSA). Elke laser lanceert het optische signaal in specifieke die golflengte in de vereisten van IEEE802.3ba wordt gespecificeerd 100GBASE-ER4. Deze 4 steeg optische signalen zullen optisch simultaan overgeseind worden in één enkele vezel door 4 aan-1 optische WDM MUX. De optische outputmacht van elk kanaal is gehandhaafde constante door een automatische vermogenssturings (APC) kring. De zenderoutput kan door TX_DIS hardwaresignaal en/of periodieke interface met 2 draden worden uitgezet de ontvanger 4 steeglan WDM optische signalen ontvangt. De optische signalen de-multiplexed door een 1 aan-4 optische DEMUX en elk van de resulterende 4 kanalen van optische signalen wordt gevoed in één van de 4 ontvangers die in de Ontvangers Optische Gedeeltelijke montage worden verpakt (ROSA). Elke ontvanger zet het optische signaal in een elektrosignaal om. De geregenereerde elektrosignalen retimed en DE-jittered en vergroot door het RX-gedeelte van 4 kanaal CDR. De retimed 4 elektrosignalen van de steegoutput zijn volgzaam met interface-eisen cei-28g-VSR. Bovendien wordt elk ontvangen optisch signaal gecontroleerd door de DOM sectie. De gecontroleerde waarde wordt gemeld door de periodieke interface met 2 draden. Als één of meer ontvingen is het optische signaal zwakker dan thethreshold het niveau, RX_LOS-hardwarealarm zal worden teweeggebracht. Één enkele +3.3V-voeding wordt vereist aan macht omhoog dit product. Zowel worden de voedingspelden VccTx als VccRx intern verbonden en zouden gelijktijdig moeten worden toegepast. Vanaf MSA-specificaties biedt de module 7 spelden met lage snelheid van de hardwarecontrole (aan met inbegrip van de periodieke interface met 2 draden): Uitgezochte ModSelL, SCL, SDA, ResetL, LPMode, ModPrsL en International.Module (ModSelL) zijn een inputspeld. Wanneer gehouden laag door de gastheer, antwoordt dit product aan periodieke communicatie bevelen met 2 draden. ModSelL staat het gebruik van dit product op één enkele interfacebus met 2 draden toe – de individuele ModSelL-lijnen moeten worden gebruikt. De periodieke Klok (SCL) en de Periodieke Gegevens (SDA) worden voor de periodieke bus met 2 draden toelaten .host vereist om tot de QSFP28-geheugenmap.communication interface toegang te hebben en

 

De ResetL-speld laat het volledig terugstellen toe, terugkerend de montages naar hun standaardstaat, wanneer low level op de ResetL-speld voor langer dan de minimumimpulslengte wordt gehouden. Tijdens de uitvoering van het terugstellen zal de gastheer

negeer alle statusbeetjes tot het wijst op een voltooiing van het terugstellen onderbreekt. Het product wijst op dit die door Internationaal (onderbreek) te posten signaal met het Data_Not_Ready-beetje in de geheugentoewijzing wordt ontkend. Neem nota van dat

macht omhoog (met inbegrip van hete toevoeging) de module deze voltooiing van het terugstellen zou moeten posten onderbreekt zonder requirin het terugstellen.

Speld de lage van de Machtswijze (LPMode) wordt gebruikt om de maximummachtsconsumptie voor het product te plaatsen om gastheren te beschermen die niet geschikt voor het koelen hogere machtsmodules, toevallig zouden moeten dergelijke modules zijn zijn

opgenomen. Aanwezige de module (ModPrsL) is een signaal lokaal aan de gastheerraad die, bij gebrek aan een product, normaal uitgetrokken aan gastheer Vcc is. Wanneer het product in de schakelaar wordt opgenomen, het de weg voltooit door een weerstand op de gastheerraad aan de grond te zetten en beweert het signaal.

ModPrsL wijst dan op zijn heden door ModPrsL aan een „Lage“ staat te plaatsen.

Onderbreek (Internationaal) is een outputspeld. „Laag“ wijst op een mogelijke operationele fout of op een status kritiek aan het gastheersysteem. De gastheer identificeert de bron van onderbreekt het gebruiken van de periodieke interface met 2 draden. De Internationale speld is een open collectoroutput en moet aan Gastheer Vcc voltage op de Gastheerraad worden getrokken.

 
Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite 0
 
 
ESD
Deze zendontvanger wordt gespecificeerd als ESD drempel 1kV voor SFI-spelden en 2kV voor alle andere elektro geteste inputspelden,
per mil-std-883, Methode 3015,4 /JESD22-A114-A (HBM). Nochtans, worden de normale ESD voorzorgsmaatregelen nog gevergd tijdens de behandeling van deze module. Deze zendontvanger wordt verscheept in ESD beschermende verpakking. Het zou moeten uit de verpakking worden verwijderd en slechts in een ESD beschermd milieu worden behandeld.
. Laserveiligheid
Dit is een Klasse 1 Laserproduct volgens ENGELS 60825-1:2014. Dit product voldoet aan 21 CFR 1040,10 en
1040.11 behalve afwijkingen overeenkomstig Laser merk gedateerd Nr 50 op, (Juni 24, 2007).
Voorzichtigheid: Het gebruik van controles of aanpassingen of de prestaties van procedures buiten hierin gespecificeerd die kunnen
resultaat in gevaarlijke stralingsblootstelling.
 

OEM en ODM

OEM/ODM de orde is beschikbaar.

Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

Wat wij leveren

Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met de meesten van merken. Als meer details, gelieve ons te contacteren.

 

FAQ

Q: Verkoopt u tweedehandse producten?

A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.

 

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

 

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

 

Q: Komen uw producten met garantie?

A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

 

Q: Welke apparaten kunnen uw producten compatibel met?

A: Onze producten zijn compatibel met Heersende stromingsschakelaars.

 

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Enige de Wijze Optische Zendontvanger 100G 1310nm LC van QSFP28 ER4 Lite kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.