• Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module
  • Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module
  • Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module
  • Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module
  • Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module
  • Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module
Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module

Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HILINK
Certificering: CE / ROHS / FCC
Modelnummer: 1.25g-bidi-40

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar die 10pcs/tray verpakken
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 500 / week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 1.25G Afstand: 120KM
Schakelaar: LC Garantie: 3 jaar
Merk: Hilink/aangepast
Hoog licht:

1490nm Wdm SFP Module

,

1.25G-Wdm SFP Module

,

40km de Enige Module van Vezelsfp

Productomschrijving

Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module

In het groot Enige vezelwdm 1.25G SFP Module 40KM LC/SC-de Zendontvanger van de Schakelaarbidi SFP Vezel

 

1.25G 40km BIDI SFP

 

Tx: 1490nm/Rx: de Zendontvanger van 1310nm BIDI SFP+

Tx: 1310nm/Rx: de Zendontvanger van 1310nm BIDI SFP+

 

Eigenschappen

Type: 1490nmDFB Tx/1310nmRx 1310nmDFB Tx/1490nmRx
Kies 3 uit. 3V voeding en TTL-Logicainterface

Enige LC-Schakelaarinterface

Steun Hete Pluggable

Werkende Gevaltemperatuur

Norm: 0°C~+70°C
Industrieel: - 40°C~+85°C

Volgzaam met de Specificatie van MSA SFP

DDM-functie

 

Toepassingen

Gigabit Ethernet
Vezelkanaal
WDM Toepassing

 

Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module 0

 

Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module 1

Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module 2

Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module 3

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Wdm SFP van 1000base 1.25G 40km BIDI 1310nm 1490nm Module kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.