• Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC
  • Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC
  • Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC
  • Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC
  • Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC
  • Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC
Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC

Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE ROHS FCC
Modelnummer: 40GBase-ER4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar Verpakking, 10pcs/tray
Levertijd: 1-6 dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

zender: CWDM4 spanning: 3.3V
golflengte: 1270-1330nm diagnostiek: Ja
Type connector: LC temperatuur: 0-70
ontvanger: pin Afstand: 40 km
Hoog licht:

qsfp zendontvangermodule

,

qsfp optische module

Productomschrijving

Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC

40km Hete Pluggable QSFP Optische Module 40GBASE-ER4 1270-1330nm met Dulplex LC

 

De optische zendontvanger van 40G QSFP ER4 integreert transmit en ontvangt weg op één module. Elektrisch-absorptie vier moduleerde lasers (DFBs) met 1271, 1291,1311 en 1331 NM-centrumgolflengten, die gemultiplext/in een single-mode vezel door een industrie-standaardlc-schakelaar demutiplexed. Elke gegevensstoom wordt teruggekregen door een van SPELDfotodetector en transimpedance versterker, retimed en aan een outputbestuurder doorgegeven.

 

Eigenschappen:
4 CWDM-de kanalen zijn 1271, 1291,1311 en 1331 NM
Enige +3.3V-voeding
QSFP+ volgzaam MSA
Tot 40km transmissie
Werkende gevaltemperatuur: 0~70C
Maximum3.5w-verrichtingsmacht
Volgzame RoHS
Volgzaam met IEEE802.3ba
Volgzaam met QSFP+ MSA: Sff-8436

Toepassingen:
40G Ethernet
Infiniband 4X STR Ddr QDR
40G telecommunicatieverbindingen

 

Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC 0

Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC 1

 

Garantie

Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen.
Wij absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen.
Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest.
Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 


Verzending

Hilink kan zowel zelf forwarder als klant benoemde forwarder op de manier van door Fedex, DHL, UPS, TNT en EMS verstrekken.


Sommige punten in voorraad kunnen uit op dezelfde dag worden verscheept. De punten zonder voorraad, dan de verzending in 3-7 dagen worden gedaan.
DHL zal 2-4 werkdagen voor levering en de behoeften van Fedex enkel 1-3 werkdagen vergen.

 

 

Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC 2

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Hete Pluggable QSFP+-Zendontvanger Optische Module 40 GBASE - ER4 1270-1330nm met Dulplex LC kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.