• QSFP28-100G-LR4 duplex de Module100gbase-lr4 1310nm LAN van LC Qsfp Optische WDM 10km
QSFP28-100G-LR4 duplex de Module100gbase-lr4 1310nm LAN van LC Qsfp Optische WDM 10km

QSFP28-100G-LR4 duplex de Module100gbase-lr4 1310nm LAN van LC Qsfp Optische WDM 10km

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE, RoHS, FCC
Modelnummer: Hlink-QSFP28-100G-LR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Kartondoos, Kleinhandelsdoos, of door vereist
Levertijd: 1-4 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 3000 st per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Het Tarief van de gegevensoverdracht: 100G Maximum Bereik: 10KM
Werkende golflengte: 1310nm Connector: Duplexlc
DDM/DOM: Ja Bedrijfstemperatuur: 0-70℃
Hoog licht:

qsfp zendontvangermodule

,

qsfp optische module

Productomschrijving

QSFP28-100G-LR4 duplex de Module100gbase-lr4 1310nm LAN van LC Qsfp Optische WDM 10km

Qsfp-40g-LR4 Duplexlc 40GBASE-LR4 1310nm 10km 40G QSFP+ LR4

De optische zendontvanger van 100G QSFP28 LR4 integreert transmit en ontvangt weg op één module. Voor de transmit kant, worden vier stegen van periodieke gegevensstromen teruggekregen, retimed en aan vier laserbestuurders doorgegeven, die vier elektrisch-absorptie gemoduleerde lasers (EMLs) met 1296, 1300, 1305, en 1309 NM-centrumgolflengten controleren. De optische signalen worden dan simultaan overgeseind in een single-mode vezel door een industrie-standaardlc-schakelaar. Op ontvang kant, optisch demultiplexed vier stegen van optische gegevensstromen door geïntegreerde optische demultiplexer. Elke gegevensstoom wordt teruggekregen door een van SPELDfotodetector en transimpedance versterker, retimed en aan een outputbestuurder doorgegeven. Deze module kenmerkt a
heet-pluggable elektrointerface, lage machtsconsumptie, en periodieke interface met 2 draden.

 

Eigenschappen:
Duplexlc-vergaarbak optische interface
Enige +3.3V-voeding
Heet-pluggable de vormfactor van QSFP28 MSA
4x28G elektro Periodieke Interface (cei-28g-VSR)
AC koppeling van CML-signalen
Zender: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)
Ontvanger: 4x25Gb/s SPELD ROSA
Lage Maximum machtsdissipatie (: 4W)
Gebouwd in digitale kenmerkende functie
De werkende waaier van de gevaltemperatuur: 0℃ aan 70℃
Volgzaam met 100GBASE-LR4
I2C communicatie Interface

Toepassingen:
100GBASE-LR4
Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling
de verbindingen van 100G Datacom
 
Normen
Volgzaam met IEEE 802.3ba
Volgzaam met de hardwarespecificaties van QSFP28 MSA
Volgzaam met RoHS
10.jpgA2.jpg17.jpg- _09.png
Verenigbaarheid: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

Onze kernbekwaamheden zijn vezeloptica van GVB, QSFP28, QSFP SR4&LR4, CWDM SFP/XFP/X2, DWDM SFP/XFP/X2, oplossingen van DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG, enz.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd QSFP28-100G-LR4 duplex de Module100gbase-lr4 1310nm LAN van LC Qsfp Optische WDM 10km kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.