• 18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U
  • 18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U
  • 18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U
18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U

18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: Hl-CWDM mux/Demux-Xx

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Kartondoos, Kleinhandelsdoos, 19 1u-rekken, door vereist
Levertijd: 1-5 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 3000 st per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Kanaal het uit elkaar plaatsen: 20nm Werkende golflengte: 1270nm1610nm
Pigtail Kabel: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm Kanalenschakelaar: LC/UPC
Met 1U-Chassis: Ja Garantie: 3 jaar
Kanalen: 18CH Com: Met SC/APC-Schakelaars
Hoog licht:

CWDM Multiplexer

,

CWDM-Filter

Productomschrijving

18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U

Aangepast, kanaliseert de Kanalen met LC/UPC-Schakelaars, COM-poorten met SC/APC, 1U-Rek 1270nm-1610nm 18 CWDM Mux Demux

    De Module van CWDM Mux/Demux over enige of duplex één enkele wijzevezel is vrij gemeenschappelijk om uw algemene bandbreedte uit te breiden. Het biedt hoge stabiliteit en betrouwbaarheid aan, en heeft kleine pakketgrootte. Zijn werkende golflengte is van 1270nm aan 1610nm (1261nm-1611nm) die totaal 18 kanalen met 20nm-kanaal het uit elkaar plaatsen aanbieden. Het wordt altijd gebruikt met CWDM SFP/XFP/X2/XENPAK.

 

Hoge Eigenschap:

-1. Laag Toevoegingsverlies
-2. Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit
-3. Lage PDL
-4. Compact Ontwerp
-5. Brede Werkende Golflengte: 1270nm-1610nm (1261nm~1611nm)
-6. Brede Werkende Temperatuur: -20 aan +70℃

 

Parameters:
 Van de centrumgolflengte (NM) ITU, ITU+1
 Passband (NM) ITU±6.5
 Werkende Golflengte (NM) 1460~1620 of 1260~1620
 Kanaalruimte (NM) 20
 Vezeltype SMF-28e of gespecificeerde klant
 IL (dB) (P/A-Rang): 3.8
 Isolatie (dB) Aangrenzend Kanaal 30
Werkende Temperatuur (℃) -20~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85
19 ' ‚het Rek zet Pakket 1U op


CWDM-oplossing:

CWDM.png

18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U 1

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 18 de Schakelaarscom-poorten van de Kanalencwdm Mux Demux Module LC/UPC met het Rek van SC/APC 1U kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.