• Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO
  • Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO
Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO

Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hilink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Hl-QSFP Module

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 2000PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

gegevenssnelheid: 40G golflengte: 1310nm
Afstand: 10KM Connector: MPO
Toepassing: 40G telecommunicatieverbindingen Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

QSFP+ optische Zendontvanger

,

qsfp optische module

Productomschrijving

Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO

Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M MPO Compatibel met module

 

 

 

Eigenschap

Ø hoge Kanaalcapaciteit: 40 Gbps per module

Ø tot 11.1Gbps-Datasnelheid per kanaal

Ø maximumverbindingslengte van 100m verbindingen op multimode vezel van OM3

Of 150m verbindingen op multimode vezel van OM4

Ø hoge Betrouwbaarheids850nm VCSEL technologie

Ø elektrisch heet-pluggable

Ø digitale kenmerkende volgzame sff-8436

Ø waaier van de geval de werkende temperatuur: 0°C aan 70°C

Ø machtsdissipatie < 1="">

 

 

 

Toepassingen

40G Ethernet

Data Center en LAN

 

 

 

40G QSFP

Artikelnummer Productomschrijving
HiLink-QSFP-40G-SR4 QSFP+, 40Gb/s, 40GBASE-SR4, MMF, 850nm, 150M
HiLink-QSFP-40G-LR4 QSFP+, 40Gb/s, 40GBASE-LR4, SMF, 1310nm, 10KM

 

 

 

Hilinkqsfp28 100G Reeks

 
Artikelnummer Datasnelheid Afstand Golflengte Outputmacht Gevoeligheid Opmerking
Hq28-SR-m85-X1D 100Gbps MM. 100m
(OM4)
850nm -8.4 ~ +2.4dBm -10.3dBm QSFP28-100G-SR4
Hq28-lr-l13-10D 100Gbps SM 10km 1310nm -4.3 ~ +4.5dBm -10.6dBm QSFP28-100G-LR4
Hq28-lr-l13-10C1 100Gbps SM 10km 1310nm -4.3 ~ +4.5dBm -10.6dBm QSFP28 100G-LR4-Ethernet
Hq28-ER-l13-40D 100Gbps SM 40km 1310nm -2.9 ~ +4.5dBm -16.9dBm QSFP28 100G-ER4
HQ28-K7-L13-Xxx 100Gbps SM 2km 1310nm -6.5 ~ +2.5dBm -11.5dBm QSFP28 100G-CWDM4

 

 

 

Onze Hoofdproducten

 

Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO 0

 

 

 

 

Bedrijfsinformatie
 

Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO 1

 

 

 

Verpakking & het Verschepen

Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

 

 

 

Onze Diensten

Het compatibele Merk van SFP: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

 

 

 

De verkoopdienst:

1. Contacteer voor nadere informatie onze verkoop om uw orde te bevestigen.
2. Korte levertijd na bevestiging.

3. Wij leveren goederen door internationale Uitdrukkelijk.

4. De snelle reactie voor klanten koppelt en andere vragen terug.

5. Waarborg:

› & Gloednieuw.

› & is OEM/ODM beschikbaar.
› & testen 100% door kwaliteit en het verouderen test.
› & 3 jaar garantie (van de datum van verzending).

6. Technicussteun:

Wij steunen technische gids om defect of substituutcomponenten op te lossen, en het project van verwante voorzien van een netwerkconfiguratie te verstrekken.
7. De naverkoopdienst
Wij hebben na de dienst 24 uren, beloven om de technische dienst of gids in op om het even welk ogenblik te leveren.
Onze medewerkers zullen de eis van reactiecliënten in 12 uren zijn nadat de noodsituatie gebeurde.

 

Verpakkingsdetails: Statische zak, Plastic pvc-Pak, Kleinhandelsdoos, Technische doos, of aangepast.

 

 

 

Nota's:
Hier is één typeproduct, gelieve me te contacteren om de modules te krijgen u in geinteresseerd bent.

Wij hebben etc. de Module ook van CWDM/DWDM Mux/Demux, CWDM/DWDM/BiDi SFP, QSFP28, FWDM.
Verzend me een onderzoek met uw vereisten direct of voeg mijn skype (daisydjinn) voor verdere informations toe.

Het wordt warm met ingestemd als u de ideeën (oplossingen) met ons deelt, zullen wij proberen om te doen om wat u verzoekt.

 

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Hilink40g QSFP+ Zendontvanger SR4 850nm 100M de Compatibele module van MPO kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.