• Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M
  • Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M
  • Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M
  • Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M
  • Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M
Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M

Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Hl-qsfp-40G

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union. Paypal
Levering vermogen: 100/pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

gegevenssnelheid: 40G Afstand: 100m
golflengte: 850nm Vezel Connector: MPO
Garantie: 3 jaar DDM: Ja
Hoog licht:

qsfp zendontvangermodule

,

qsfp optische module

Productomschrijving

Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M

Groothandel Compatibel met de Meeste Schakelaarsqsfp+ 40GBASE-SR4 MMF 850nm 150M MPO Zendontvanger

 

Eigenschappen:

  • 4 onafhankelijke full-duplexkanalen
  • Tot 11.2Gbps-datasnelheid per kanaal
  • MTP/MPO optische schakelaar
  • QSFP volgzaam MSA
  • Digitale kenmerkende mogelijkheden
  • Geschikt voor meer dan 300m transmissie op multi-mode het lintvezel van OM3
  • Enige +3.3V-voeding
  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70C
  • Maximum1.5w-verrichtingsmacht
  • RoHS-6 volgzaam
  • Volgzaam met IEEE802.3ba
  • Volgzaam met QSFP+ MSA: Sff-8436

Toepassingen:

  • 40G Ethernet
  • Infiniband 4X STR Ddr QDR
  • 40G telecommunicatieverbindingen

 

Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M 0Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M 1

 

Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M 2

Onze Dienst:

1. Contacteer voor nadere informatie onze verkoop om uw orde te bevestigen.
2. Korte levertijd na bevestiging.

3. Wij leveren goederen door internationale Uitdrukkelijk.

4. De snelle reactie voor klanten koppelt en andere vragen terug.

 

Verzending & Betaling
1. Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT en enz.
2. Betaling: T/T, Western Union, Paypal etc.

 

Waarborg:

› & Gloednieuw.

› & is OEM/ODM beschikbaar.
› & testen 100% door kwaliteit en het verouderen test.
› & 3 jaar garantie (van de datum van verzending).

 

Technicussteun:

Wij steunen technische gids om defect of substituutcomponenten op te lossen, en het project van verwante voorzien van een netwerkconfiguratie te verstrekken.
De naverkoopdienst
Wij hebben na de dienst 24 uren, beloven om de technische dienst of gids in op om het even welk ogenblik te leveren.
Onze medewerkers zullen de eis van reactiecliënten in 12 uren zijn nadat de noodsituatie gebeurde.


Verpakkingsdetails: Statische zak, Plastic pvc-Pak, Kleinhandelsdoos, Technische doos, of aangepast.

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Van de Zendontvangercommunicatiegegevens van MPO Optische het Centrumschakelaar QSFP+ 40G SR4 MMF 850nm 100M kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.