• de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie
  • de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie
  • de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie
de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie

de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Hl-SFP-bx-u

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 2000PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

gegevenssnelheid: 1,25 g golflengte: 1550/1310nm
Afstand: 3km Connector: LC/SC
Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

sfp optische zendontvanger

,

SFP Fiber Module

Productomschrijving

de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie

de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie

 

 

 

Productomschrijving

 

Datasnelheid: Van 155Mbps, 622Mbps, 1.25Gb/s, 2.5Gb/s, 4.25Gb/s en 10Gb/s
Simplex optische aanvaardbaar van Sc of van LC

Een type: Tx1310nm /Rx1490nm en Tx1490nm /Rx1310nm
B.Type: Tx1310nm /Rx1550nm en Tx1550nm /Rx1310nm
C.Type: Tx1490nm /Rx1550nm en Tx1550nm /Rx1490nm
D.Type: Tx1510nm /Rx1570nm en Tx1570nm /Rx1510nm

E.Type: Tx1270nm/Rx1330nm en Tx1330nm/Rx1270nm

 

 

 

Producteigenschappen:

Enige volgzame de vergaarbak optische interface van LC of Sc-

Heet-pluggable SFP-voetafdruk

1310nm vriespunt-laserzender; de laserzender van 1550nm DFB

Volgzaam en Loodvrije RoHS

Tot 120km op 9/125um SMF

Metaalbijlage voor lagere EMI

Enige 3.3V-voeding

Lage machtsdissipatie <600mw>

Commerciële werkende temperatuurwaaier: 0°C aan 70°C

Digitale Kenmerkende facultatieve Controle

 

 

 

Toepassingen:
Gigabit Ethernet
Vezelkanaal
WDM Toepassing

 

 

 

Beschrijving

De WDM Tweerichtings kleine pluggable vorm-factor (BiDi SFP) is een compacte optische zendontvangermodule die in optische mededelingen voor zowel telecommunicatie als gegevens tweerichtings communicatie toepassingen wordt gebruikt. Het zet een de moederraad van het netwerkapparaat (voor een schakelaar, een router of een gelijkaardig apparaat) aan een het voorzien van een netwerkkabel van het vezel optische of unshielded verdraaide paar om. Het is een populair die de industrieformaat door verscheidene verkopers van de vezel optische component wordt ondersteund. De verschillende types van Haililevering van WDM BIDI SFP zendontvangers, zoals Snelle Ethernet (FE) BiDi SFP, Gigabit Ethernet (1.25G) BiDi SFP, 155M BiDi SFP, 622M BiDi SFP, 10G BiDi SFP, en zij kunnen transmissieafstand tot maximum 120km steunen.

 

 

 

BiDi (WDM) Zendontvangers

155M/622M BiDi SFP LC/SC 155M BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km met facultatieve DDM
4/2/1G BIDI SFP LC/SC 4/2/1G BiDi SFP LC/SC 3km/20km/40km/80km/120km met facultatieve DDM
10G SFP BiDi SFP+ BiDi 1270 20km SFP+ BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 20km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
SFP+ BiDi 1270 40km SFP+ BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
SFP+ BiDi 1330 40km SFP+ BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 20km XFP BiDi 20km Tx1330nm/Rx1270nm LC
XFP BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm/Rx1330nm LC
XFP BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm/Rx1270nm LC
 

 

 

 

productenbeeld:

 

1.25g sfp bidi 3km 1.jpg1.25g sfp bidi 3km 3.jpg1.25g sfp bidi 3km 4.jpg

 

 

Verpakking

 

  • Wij verstrekken veilige en betrouwbare verpakking: Statische zak, Plastic zak, Kleinhandelsdoos of door vereist
  • levertijd: 1-5 werkdagen

 

 

 

Verzending

 

  • Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 1-5 dagen.- _12_.png

 

 

OEM en ODM

  • OEM/ODM de orde is beschikbaar

 

 

Waarborg

  • Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.

 

 

Wat wij leveren

  • Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met Cisco, 3COM, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Avaya, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, Huawei, enz.
 

 

 

 

FAQ

1. Q: Verkoopt u tweedehandse producten?
A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.

2. Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

3. Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

4. Q: Komen uw producten met garantie?
A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

5. Q: Welke apparaten kunnen uw producten compatibel met?
A: Onze producten zijn compatibel met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

6. Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd de Vezelsfp van 1.25G Bidi Module 3km Basis 1000 - bx-U Wdm 1550/1310nm 3 Jaar Garantie kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.