• van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie
  • van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie
  • van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie
van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie

van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Hl-25G-LR-10xx

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: doos & karton of aangepast pakket
Levertijd: 1-6working dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Kanaal het uit elkaar plaatsen: 1310nm Type vezel: SMF
Connector: LC Bedrijfstemperatuur: 0°C aan 70°C
logo: Kan worden aangepast ROHS: Volgzaam
Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

sfp+ optische transceive

,

SFP+ optische module

Productomschrijving

van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie

van de de Zendontvanger Enige Wijze 1310nm 10km van 25G SFP28 het Bereiklc Schakelaar met DDM-Functie
 
Beschrijving

Specificatie
Productnaam
25G SMF 1310nm 10km de Optische Zendontvanger van CWDM
Productmodel
Hl-25g-sfp28-LR
Transmissietarief
25G
Het werk voltage
3.3V
Commerciële Temperatuurwaaier
0 aan 70°C (32 aan 158°F)
Shell-materiaal
metaal
Transmissieafstand
10km
Golflengte
1310nm
Interface
LC

 
Eigenschappen

Het Ø steunt tot 28 bitratevan.1Gbps

Ø heet-Pluggable SFP+ voetafdruk

Ø 1de laser en de SPELDfotodiode van310nm DFB, tot 10km voor SMF-transmissie

Ø Volgzaam met SFP + MSA en sff-8472 met duplexlc-vergaarbak

Ø Compatibel met RoHS

Ø Enige +3.3V voeding

Ø Digitale Kenmerkende Controle In real time

Ø die gevaltemperatuur in werking stellen: Norm: 0 aan +70°C
 
Toepassingen
 

Ø 25GBASE-LR

Ø 32g-Vezel Channe
 
 
 
van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie 0
van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie 1
 

 

 
 

 
 
Verzending & Betaling
1. Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT en enz.
2. Betaling: T/T, Western Union, Paypal etc.
 
 
Waarborg
› & Gloednieuw.
› & is OEM/ODM beschikbaar.
› & testen 100% door kwaliteit en het verouderen test.
› & 3 jaar garantie (van de datum van verzending).
 
Technicussteun
Wij steunen technische gids om defect of substituutcomponenten op te lossen, en het project van verwante voorzien van een netwerkconfiguratie te verstrekken.
De naverkoopdienst
Wij hebben na de dienst 24 uren, beloven om de technische dienst of gids in op om het even welk ogenblik te leveren.
Onze medewerkers zullen de eis van reactiecliënten in 12 uren zijn nadat de noodsituatie gebeurde.
 
 
Productreeks
van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie 2
 
Onze Fabriek
van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie 3
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd van de de Zendontvangermodule van 25G SFP28 sfp Enige de Wijze1310nm LC Schakelaar met DDM-Functie kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.