• LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit
  • LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit
  • LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit
  • LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit
  • LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit
  • LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit
LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-CW-mux-Nch

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: doos & karton of aangepast pakket
Levertijd: 1-6working dagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 5000PCS/maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Kanaal het uit elkaar plaatsen: 20nm Type vezel: SMF28e of gespecificeerd
Optiekanalen: 2ch/4ch/8ch/12ch/16ch/18ch Connector: APC UPC VAN SC FC LC PC
Bedrijfstemperatuur: -40°C aan 85°C logo: Kan worden aangepast
ROHS: Volgzaam Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

CWDM Multiplexer

,

CWDM-Filter

Productomschrijving

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit

 

Beschrijving

2~18Channels beschikbaar.

Golflengte: 1270nm-1610nm
Com-haven: simplex of duplex.
Vezelschakelaar: LC/SC of andere.
Pakket: ABS zet de plastic doos, LGX-de doos van de metaalcassette, 19inch-rek op.
CWDM-Oplossingen en CWDM SFP.

Min.Order Hoeveelheid: 1pcs is ook o.k. voor steekproef om uw behoefte tevreden te stellen.

 

Eigenschappen

Laag Toevoegingsverlies

Brede pasband

Hoge kanaalisolatie

Lage PDL

Compact Ontwerp

Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit

Brede Werkende Golflengte

Van 1260nm aan 1620nm

Hoge Betrouwbaarheid en Stabiliteit

 

Toepassingen

  •  CWDM-Systeem
  •  PON-Netwerken
  •  CATV-Verbindingen
  •  Toegangsnetwerk

 

 

Prestatiesspecificaties

 

Parameter 4 kanaal 8 kanaal Kanaal 18
Mux Demux Mux Demux Mux Demux
Kanaalgolflengte (NM) 1270~1610
De Nauwkeurigheid van de centrumgolflengte (NM) ±0.5
Kanaal het Uit elkaar plaatsen (NM) 20
Kanaalpassband (@-0.5dB-bandbreedte (NM) >13
Toevoegingsverlies (dB) ≤1.6 ≤2.5 ≤3.0
Kanaaluniformiteit (dB) ≤0.6 ≤1.0 ≤1.5
Kanaalrimpeling (dB) 0,3
Isolatie (dB) Aangrenzend N/A >30 N/A >30 N/A >30
Niet aangrenzend N/A >40 N/A >40 N/A >40
Inertion de Gevoeligheid van de Verliestemperatuur (dB/°C) <0>
Golflengtetemperatuur het Verschuiven (nm/°C) <0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) <0>
De Verspreiding van de polarisatiewijze <0>
Gerichtheid (dB) >50
Terugkeerverlies (dB) >45
Maximummacht Behandeling (mw) 300
Opteratingstemperatuur (°C) -5~+75
Opslagtemperatuur (°C) -40~85
Pakketdimensie (mm) L100 x W80 x H10 of L140xW100xH15

 

Boven specificatie zijn voor apparaat zonder schakelaar.

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Configuratie Aantal Kanalen 1st Kanaal Vezeltype Vezellengte In/Out Schakelaar

M=Mux D=Demux

O=OADM

04=4 kanaal

 

08=8 kanaal

16=16 kanaal

18=18 kanaal
N=N kanaal

......

27=1270nm
47=1470nm
49=1490nm

......
61=1610nm
SS=special

1=Bare vezel
2=900um
Losse buis
3=2mm Kabel
4=3mm Kabel
1=1m
2=2m
S=Specify

0=None
1=FC/APC
2=FC/PC
3=SC/APC
4=SC/PC
5=LC

......

 

 

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit 0

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit 1

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit 2

 

Verzending & Betaling
1. Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT en enz.
2. Betaling: T/T, Western Union, Paypal etc.

 

 

Waarborg

› & Gloednieuw.

› & is OEM/ODM beschikbaar.
› & testen 100% door kwaliteit en het verouderen test.
› & 3 jaar garantie (van de datum van verzending).

 

Technicussteun

Wij steunen technische gids om defect of substituutcomponenten op te lossen, en het project van verwante voorzien van een netwerkconfiguratie te verstrekken.


De naverkoopdienst
Wij hebben na de dienst 24 uren, beloven om de technische dienst of gids in op om het even welk ogenblik te leveren.
Onze medewerkers zullen de eis van reactiecliënten in 12 uren zijn nadat de noodsituatie gebeurde.

 

 

Productreeks

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit 3

 

Onze Fabriek

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit 4

 

Certificaten

LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit 5

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd LGX-de Doos 8Channels (1270-1410nm) kiest Vezelcwdm Mux Demux LC/UPC Schakelaar uit kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.