• 2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie
  • 2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie
2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: HL-100G QSFP28-CWDM4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 1000pcs/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 100g Golflengte: 1271 1291 1311 1331
Afstand: 2km Embleem: Kan worden aangepast
Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

Vezel Transceivermodule

,

optische vezelzendontvanger

Productomschrijving

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie

 

HILink hl-qa0gcm-C4 is een vier-Kanaal, Pluggable, dubbele LC, Vezeloptische QSFP28-Zendontvanger voor de toepassingen van 100G Ethernet. De QSFP28-full-duplex optische module biedt onafhankelijke 4 aan overbrengt en ontvangt kanalen, elk geschikt voor 26Gbps-verrichting voor een geaggregeerde gegevenstarief van 104Gbps 2km gebruikend enige wijzevezel. Deze modules worden ontworpen om over de enige systemen van de wijzevezel te werken gebruikend de laserserie van 1271nm-1331nm DFB. QSFP28 CWDM4 is één soort zendontvanger dat verhoogde havendichtheid en totale systeemkostenbesparingen verstrekt. Zij zijn volgzaam met QSFP28 MSA, CWDM4 MSA en gedeelten van IEEE P802.3bm.

 

 

Eigenschappen

Van de vier-kanaal de modules full-duplexzendontvanger
Transmissiedatasnelheid tot 26Gbit/s per kanaal
Tot 2km transmissie van enige wijzevezel
Lage machtsconsumptie <3>
Werkende gevaltemperatuur 0℃ aan +70℃
3.3V voedingvoltage
Volgzame RoHS 6
Hete Pluggable QSFP-vormfactor
LC schakelaarvergaarbak
Ingebouwde digitale kenmerkende functie
 
 
 
Toepassingen
100G Ethernet
Merkgebonden Hoge snelheidsinterconnecties
Datacenter
de toepassing van 100G CWDM4 met FEC

 

 

 

Blokdiagram van Zendontvanger

 

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 0

 

 

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie
 
Artikelnummer Beschrijving
Hl-qa0gcm-C00 QSFP28 CWDM4 2km optische zendontvanger met volledig digitaal kenmerkend controle en trekkracht lusje in real time

 

Punt

Beschrijving

De factor van de zendontvangervorm QSFP28
Transmissiesnelheid 100GE
Centrumgolflengte (NM) 1271, 1291, 1311, 1331
Normennaleving (Niet genormaliseerd) 100GBASE-CWDM4
Schakelaartype LC
Toepasselijke transmissieafstand Single-mode vezel (G.652): 2 km
Breng macht (dBm) over -6,5 tot +2,5
Maximumontvangersgevoeligheid (dBm) -10.1
Overbelastingsmacht (dBm) 2.5
Uitstervenverhouding (dB) 3.5
Werkende temperatuur 0°C aan 70°C (32°F aan 158°F)
Artikelnummer Hl-qsfp28-100g-IR4

 

 

Geadviseerde Voedingfilter
 
De gastheerraad zou voeding getoond filtreren moeten gebruiken zoals hieronder.
 
2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 1
                                                   De Voeding van de gastheerraad het Filtreren

 

 

 

 

 

De ware foto toont

 

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 2

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 3

 

Mechanische Afmetingen

 

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 4

 

 

Bedrijfsinformatie:

 

2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 5

 

Het verschepen:


Internationale Uitdrukkelijk: DHL, Fedex, EMS, TNT, UPS etc. Het vergt 3-7 dagen.

 

 

 

 

Onze Diensten:

 

OEM/ODM de orde is beschikbaar
wij kunnen producten volgens uw vereisten, en het etiket van ontwerpproducten voor uw bedrijf leveren.
 
Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.
 
Wat wij leveren
Wij leveren brede waaier van hoogte - kwaliteits optische zendontvangers en de passieve modules van CWDM/DWDM Mux/Demux. De optische modules zijn compatibel met Verenigd Cisco, Huawei, Uiterste, HP, Finisar, Broadcom, Gieterij, Alcatel, D-Verbinding, Enterasys, Netgear, Jeneverbes, Nortel, Linksys, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-Lucent, enz.

 

 

 

 

Verwante producten:


2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie 6

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 2KM 100GBASE Optische Zendontvangermodule Hilink 100G QSFP28 CWDM4 3 jaar Garantie kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.