• C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN
  • C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN
  • C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN
  • C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN
C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN

C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Dwdm-sfp10gxx-80-t

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar Verpakking
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 100pcs per dag
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Golflengte: C-band Golflengte Gegevens: 1G~11.3Gbs
Afstand: 80km Pakket: SFP+
Zender: C-band-melodieuze laser Ontvanger: APD
Hoog licht:

De melodieuze Optische Module van SFP+

,

de Optische Module van 10G DWDM SFP+

,

C Band melodieuze sfp+ dwdm

Productomschrijving

C-band Melodieus multi-Tarief 80KM van 10gbase-Zr 10G DWDM de Optische Modules van SMF voor OTN
   

Hilink de c-Band Melodieuze SFP+ zendontvangers worden ontworpen voor gebruik in 1Gbps aan 11.3Gbps-multi-tarief50ghz/100ghz DWDM verbindingen omhoog met 80km van enige de wijzevezel van G.652.

Compatibel systeem met veelvoudige netwerktoepassingen en transmissieformaten: CPRI, OTN, Fibre Channel, Hete pluggable van enz., en met narrowband tunability, het drukken het sparen en het vormen beduidend kosten in optische netwerken.

De module wordt geoptimaliseerd voor Locale area networken (LAN), Mobiele Fronthaul en 10G Ethernet (10GbE), over single-mode vezel (SMF) optische verbindingen, P2P en passieve netwerken. De facultatieve G.Metro-eigenschap laat golflengte auto-stemt over Vezel toe. De digitale Optische Controleinterfaces worden verstrekt via de SFP+-normen volgzame I2C interface.

 
Eigenschappen

  • Heet-pluggable SFP+-vormfactor
  • Steunen 1,0 - 11.3Gbps-datasnelheid (9,8 - 11,3 voor CDR toegelaten modellen)
  • 50GHz/100GHz ITU kanaal het uit elkaar plaatsen (c-Band)
  • Duplexlc-schakelaar
  • Maximumverbindingslengte van 80km
  • C-band-melodieuze laser en krachtige APD-fotodetector
  • Enige 3.3V-voeding
  • Machtsdissipatie < 2="">
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies
  • Volgzame RoHS 2,0 (loodvrije 2011/65/EU,)
  • De waaier van de gevaltemperatuur: Commerciële facultatieve 0~70℃/Industriële -40~85℃

 
Specificaties & Parameters
 

Punt No.d Dw-sfp10gx-80-t Verkopersnaam Hilink
Vormtype SFP+ Max Data Rate 10Gbps
Golflengte DWDM CH17-CH61 Max Cable Distance 80KM
Interface LC duplex Optische Componenten EML DWDM
Kabeltype SMF DOM Support Ja
TX macht -2~4dBm Ontvangersgevoeligheid <-21dbm>
Commerciële Temperatuurwaaier 0 aan 70°C (32 aan 158°F) HTS-geharmoniseerde Code 8517706000

 

Breng Kenmerken over

Parameter Min Maximum Eenheid
Datasnelheid 1.0 11.3 Gbps
Optische outputmacht -2 +4 dBm
De Verhouding van de zij-wijzeafschaffing 35   dB
Uitstervenverhouding (gefiltreerde NRZ,) 8.2   dB
Spectrale excursie -11 +11 GHz
Optische Frequentie Stemmende Waaier (4 banden) 196.05 (1529,16) 191.30 (1567,14) THz (NM)

 

Ontvang Kenmerken

Parameter Min Maximum Eenheid
Datasnelheid 1.0 11.3 Gbps
Maximumbitfoutenverhouding (10Gbps)   1e-12 -
De waaier van de ontvangersgolflengte 1260 1600 THz (NM)
Ontvang Gevoeligheid   -21 dBm
Ontvangers optische reflectiecoëfficiënt   -27 dB
LOS beweert -34   dBm
LOS DE-beweert   -25 dBm
LOS Hysterese 0,5   dB


Verenigbaarheid van de Hilink de optische Zendontvanger 100%: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Mikrotik, Finisar, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
 
 
Toepassingen

  • 10G vezelkanaal

  • Andere optische verbindingen

  • SONET/SDH

  • DWDM-Systemen

DWDM-Oplossingsvoorbeeld
  C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN 0

 
Detailsfoto's
C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN 1
 
C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN 2

 
Hilinkvoordeel
1. Hilink vestigt in 2007, specialiseert zich in dit gebied met rond de ervaring van 10 jaar.
2. Het „krediet is de basis, is de kwaliteit de eerste“, zijn al onze producten nieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.
3. Onze producten zijn compatibel met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, Dlink, Alcatel, Riverstone,
Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
4. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.
5. Elk van onze producten krijgen door Ce, ROHS, FCC.
6. Wij voorzien ook WDM van DWDM CWDM van optische oplossingen.

 
2015 OFC in de V.S.
 
3 van garantie10g SFP+ jaar SR
 
 
Certificaten
 
C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN 4
C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN 5
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd C Optisch de Module10g DWDM Multitarief 80KM SMF van Band Melodieus 10GBASE Zr SFP+ voor OTN kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.