• De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center
  • De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center
  • De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center
De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center

De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Dwdm-sfp10gxx-80

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar Verpakking
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal MoneyGram,
Levering vermogen: 100pcs per dag
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Golflengte: CH17-CH61 Gegevens: 10Gbs
Afstand: 80km pakket: SFP+
Zender: DWDM EML Ontvanger: APD
Hoog licht:

De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger van DDM

,

de Optische Zendontvanger van 10G DWDM SFP+

,

De Module van de Data Centersfp+ Zendontvanger

Productomschrijving

100GHZ 10G DWDM 80KM de Duplexsfp+ Optische Zendontvanger van CH17-61 DDM LC voor Data Center

 

Worden de optische zendontvangers van Hilink10g DWDM SFP+ Zr ontworpen voor gebruik in de verbindingen van 10-Gigabit Ethernet omhoog met 80km over Enige Wijzevezel.

 

 

Eigenschappen

  • Steunen 9,95 tot 11,3 Gb/s-bitrate

  • Duplexlc-schakelaar

  • Hete pluggable SFP+-voetafdruk

  • Gekoelde EML-zender en APD-ontvanger

  • Toepasselijk voor 80km SMF verbinding

  • Lage machtsconsumptie, < 1="">

  • 100 GHz kanaal het uit elkaar plaatsen

  • Digitale Kenmerkende Monitorinterface

  • Optische interface volgzaam aan itu-t 694.1& G.698.1

  • Elektrointerface volgzaam aan sff-8431& sff-8432

  • Werkende gevaltemperatuur: Commerical: 0 tot 70 °C

                                                    Industrieel: - 5 tot 80 °C

 

Specificaties & Parameters

 

Punt No.d Dw-sfp10gx-80 Verkopersnaam Hilink
Vormtype SFP+ Max Data Rate 10Gbps
Golflengte DWDM CH17-CH61 Max Cable Distance 80KM
Interface LC duplex Optische Componenten EML DWDM
Kabeltype SMF DOM Support Ja
TX macht -1~3dBm Ontvangersgevoeligheid <-24dbm>
Commerciële Temperatuurwaaier 0 aan 70°C (32 aan 158°F) HTS-geharmoniseerde Code 8517706000

 

De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center 0

 

Verenigbaarheid van de Hilink de optische Zendontvanger 100%: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Mikrotik, Finisar, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.

 

 

Toepassingen

  • 10G Ethernet
  • 2x, 4x, 8x-Vezelkanaal
  • ITU-T G.698.1
  • Andere

 

DWDM-Oplossingsvoorbeeld

 

De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center 1

 

 

Detailsfoto's


De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center 2

De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center 3

De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center 4

 

Hilinkvoordeel

1. Hilink vestigt in 2007, specialiseert zich in dit gebied met rond de ervaring van 10 jaar.
2. Het „krediet is de basis, is de kwaliteit de eerste“, zijn al onze producten nieuw, gebruiken wij nooit tweedehandse componenten.
3. Onze producten zijn compatibel met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, Dlink, Alcatel, Riverstone,
Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
4. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.
5. Elk van onze producten gingen Ce, ROHS, FCC over.
6. Wij voorzien ook WDM van DWDM CWDM van optische oplossingen.

 
 
 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd De Duplexlc SFP+ Optische Zendontvanger 100GHZ 10G DWDM 80KM van DDM voor Data Center kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.