• 40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger
  • 40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger
  • 40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger
  • 40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger
40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger

40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-QSFP-40G-80km

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union. Paypal
Levering vermogen: 100/PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Type: 40G QSFP+ ZR4 Afstand: 80 km
Golflengte: 1271 1291 1311 1331nm Schakelaar: Duplexlc
Garantie: 3 jaar Werkende Temperatuur: 0~+70℃
Hoog licht:

de Optische Module van 40G ZR4 QSFP

,

80KM QSFP Optische Module

,

80KM ZR4 SFP Zendontvangermodule

Productomschrijving

40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger

 

PRODUCTOMSCHRIJVINGEN

        HLPLFG80D is een zendontvangermodule voor 80km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen die. Het ontwerp is volgzaam aan 40GBASE-ER4 van de norm van IEEE P802.3ba. De module zet 4 inputkanalen van de elektrogegevens van 10Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 40Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 40Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.
De centrale golflengten van de 4 LANWDM-kanalen zijn 1296 NM, 1300 NM, 1305 NM en 1309 die NM als leden van het LAN WDM golflengtenet in itu-t G694.2 wordt bepaald. Het bevat een duplexlc-schakelaar voor de optische interface en een 38 speldschakelaar voor de elektrointerface. Om het optische verspreidingssysteem op lange termijn te minimaliseren, moet single-mode vezel (SMF) in deze module worden toegepast.

 

PRODUCTeigenschappen

4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp
Tot 11.2Gbps per kanaalbandbreedte
Gezamenlijke bandbreedte van > 40Gbps
Duplexlc-schakelaar
Volgzaam met 40G Ethernet IEEE802.3ba en 40GBASE-ZR4 Lite
QSFP volgzaam MSA
APD-fotodetector
Tot 80 km-transmissie
Volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband
Het enige +3.3V-voeding werken
Ingebouwde digitale kenmerkende functies
Temperatuurwaaier 0°C aan 70°C
 
RoHS Volgzaam Deel

 

TOEPASSINGEN

Te rekken rek
Datacentraschakelaars en Routers
Metro netwerken
Schakelaars en Routers
de Verbindingen van 40G basis-ER4 Ethernet

 

QSFP-REEKS

 

Artikelnummer Productomschrijving
Hl-qsfp-40g-SR4 QSFP+, 40Gb/s, 40GBASE-SR4, MMF, 850nm, 150M
Hl-qsfp-40g-LR4 QSFP+, 40Gb/s, 40GBASE-LR4, SMF, 1310nm, 10KM
Hl-qsfp-40g-ER4 QSFP+, 40Gb/s, 40GBASE-ER4, SMF, 1310nm, 40KM
Hl-qsfp28-100g-SR4 QSFP+, 100Gb/s, 100GBASE-SR4, MMF, 850nm, 150M
Hl-qsfp28-100g-LR4 QSFP+, 100Gb/s, 100GBASE-LR4, SMF, 1310nm, 10KM
Hl-qsfp28-100g-ER4 QSFP+, 100Gb/s, 100GBASE-ER4, SMF, 1310nm, 40KM  
Hl-qsfp28-100g-ZR4 QSFP+, 100Gb/s, 100GBASE-ZR4, SMF, 1310nm, 80KM

 

HET PRODUCTbeeld TOONT

40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger 040G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger 140G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger 2

40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger 3

 

40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger 4

FAQ:

 

Q: Verkoopt u tweedehandse producten?

A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit secont-handcomponenten.

 

Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?

A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.

 

Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?

A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.

 

Q: Komen uw producten met garantie?

A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.

 

Q: Hoe te om een orde te plaatsen?

A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2>Proforma bevestigde de rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
3>Confirm en verscheep de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zal helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.

 

Aangezien wij diverse soorten producten hebben, als u niet het correcte punt kunt vinden hebt u nodig, te verzenden gelieve ons onderzoek. Wij zullen shortl opvolgen

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 40G ZR4 80KM de Modulelc DOM 1310nm 80KM ZR4 SFP van QSFP Optische Zendontvanger kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.