• Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet
  • Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet
  • Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet
Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet

Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Hl-qsfp56-200gb-SR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Statische zak, Plastic zak, Kleinhandelsdoos
Levertijd: 2-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 10pcs/Week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Productnaam: QSFP56-200GB-SR4 Toepassing: 200Gbase
Golflengte: 850nm Afstand: 100M
DDM/DOM: Ja
Hoog licht:

De enige Module van Multimode Vezelzendontvanger van MPO12

,

Ethernet verbindt de Module van Multimode Vezelzendontvanger

,

200GBASE-SR4 Multimode Vezelzendontvanger

Productomschrijving

de Module van 200G MMF SR4 100M 850nm QSFP56 met Enige MPO12-Schakelaar voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet

 

BESCHRIJVINGEN

200G QSFP56 SR4 is een 4multidewijzevezelvan×50Gbps, hete pluggable optische zendontvanger. De module integreert vier parallelle stegen met baudrate bij 26.5625GBd elke steeg. Het kan tot 70 m op vezelom3 vezel of 100 m op OM4-vezel met FEC overbrengen.

 

PRODUCTeigenschappen

Volgzaam met IEEE-Norm 802.3bs, IEEE-Norm 802.3cm
Volgzaam met 200G-SR4-opticalspecifications
Volgzaam met sff-8679
Volgzaam met CMIS4.0-Beheersinterface
specificaties
4x53.125Gb/s elektrointerface (200gaui-4)
Bereik tot 70m op MMF (OM3)
Bereik tot 100m op MMF (OM4)
Enige +3.3V-voeding
De waaier van de gevaltemperatuur: 0 ~ +70℃
Maximummachtsconsumptie 5W
Enige MPO12-schakelaar
RoHSklacht

TOEPASSINGEN

 

  • De verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet
    Datacentra


 

QSFP-REEKS:

 

QSFP Nominale Golflengte (NM) Kabeltype Kerngrootte (Microns) Modale Bandbreedte (Mhz *km) *3 Kabelafstand *1 Machtsconsumptie (w) Trekkracht Tab Color
Qsfp-100g-sr4-s 850 MMF

50.0

50.0

2000 (OM3)

4700 (OM4)

70m

100m

3.5 Beige
Qsfp-100g-lr4-s 1295, 1300, 1304, 1309 SMF G.652 - 10km 3.5 Blauw
Qsfp-100g-cwdm4-s 1271, 1291, 1311, 1331 SMF G.652 - 2km 3.5 Groen
Qsfp-100g-psm4-s 1310 SMF G.652 - 500m 3.5 Sinaasappel
Qsfp-100g-sm-SR 1271, 1291, 1311, 1331 SMF G.652 - 2km 3.5 Groen

 

Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet 0Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet 1Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet 2

 

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Enige MPO12-de Zendontvangermodule van de Schakelaar Multimode Vezel voor de Verbindingen van 200GBASE-SR4 Ethernet kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.