• 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
  • 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
  • 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
  • 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
  • 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
  • 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
  • 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM
1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM

1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: HILINK
Certificering: CE / ROHS / FCC
Modelnummer: 1.25g-bidi-60

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Blaar die 10pcs/tray verpakken
Betalingscondities: T/T, Western Union
Levering vermogen: 500 / week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Datasnelheid: 1.25G Afstand: 60km
Schakelaar: Sc Garantie: 3 jaar
Merk: Hilink/aangepast Wavelrngth: 1310/1550nm
Hoog licht:

1550nm SFP-WDM

,

1.25Gb SFP-WDM

,

Mini-GBIC DOM Transceiver

Productomschrijving

1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM

WDM 60KM 1310/1550nm-de Schakelaar mini-GBIC DOM Transceiver van Hilink1000base BIDI 1.25Gb SFP van Sc

.

Sc van 1.25G 60km BIDI SFP

 

De kleine Pluggable (SFP) zendontvangers van de Vormfactor zijn compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst van de Vormfactor (MSA). Zij voldoen gelijktijdig aan Gigabit Ethernet zoals die in IEEE STD 802,3 en 1x Fibre Channel wordt gespecificeerd zoals die in fc-pi-2 Toer 10,0 wordt bepaald. Zij zijn volgzaam en loodvrije RoHS.

 

  • Enige Sc-volgzame vergaarbak optische interface
  • Heet-pluggable SFP-voetafdruk
  • de laserzender van 1550nm DFB
  • Volgzaam en Loodvrije RoHS
  • Tot 60km op 9/125um SMF
  • Metaalbijlage voor lagere EMI
  • Enige 3.3V-voeding
  • Lage machtsdissipatie <700mw>
  • Commerciële werkende temperatuurwaaier: 0°C aan 70°C

 

1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM 01310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM 11310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM 21310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM 3

 

1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM 4

1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM 5

Van Shenzhenhilink (HAILI) de Technologieco., Ltd in 2007 wordt opgericht, is gespecialiseerd in vezel optische producten en voorzien van een netwerkoplossingen die. Onze hoofdproducten zijn zendontvangermodules als QSFP, QSFP28, CWDM/DWDM SFP/XFP. Onze voorzien van een netwerkoplossingen omvatten FWDM, DWDM CWDM OLP, MPO AAWG enz. om de betere dienst voor onze klanten te verlenen, leveren wij ook andere soorten verwante vezel optische producten. Onze producten en oplossingen worden grotendeels toegepast in bewolkte gegevensverwerking, datacentrum, voorzien van een netwerktoegang, etc.

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 1310/1550nm Sc-Schakelaarbidi 1.25Gb SFP WDM 60KM kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.