• 100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte
  • 100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte
  • 100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte
100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte

100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA
Merknaam: Hilink
Certificering: CE, RoHS
Modelnummer: Hilink-QSFP28-100G-AOC5M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Kartondoos, Kleinhandelsdoos, of door vereist
Levertijd: 1-6 dagen
Betalingscondities: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen: 3000 st per week
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Het Tarief van de gegevensoverdracht: 100G Schakelaar 1: QSFP28 40G
Schakelaar 2: QSFP28 40G Kabel lengte: 5M
Kabeltype: AOC (Actieve optische kabel) Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

De Actieve Optische Kabel van AOC

,

De Kabels van Cisco AOC

Productomschrijving

100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte

100G QSFP28 AOC

Compatibel Cisco 100G QSFP28 5m (16ft) Actieve Optische Kabel QSFP28-100G-AOC3M van AOC

de QSFP28 aan QSFP28 actieve optische kabels van 100G is geschikt voor zeer korte afstanden en biedt een zeer rendabele manier aan om een 100 gigabitverband tussen QSFP28-havens van schakelaars binnen rekken en over aangrenzende rekken te vestigen.

Eigenschappen:
Vier-kanaal full-duplex actieve optische kabel
THLnsmissiongegevens HLte tot 25.78Gbit/s per kanaal
De betrouwbare arHLy technologie die van VCSEL multi-mode vezel gebruiken
Lage machtsconsumptie <2>
TempeHLture van het OpeHLtingsgeval: 0℃ aan 70℃
3.3V voedingvoltage
Volgzame RoHS 6
Hete Pluggable QSFP-vormfactor
Toepassingen:
100G telecommunicatieverbindingen
100G Data Center
3.jpg
QSFP-Kabelreeks
Artikelnummer Beschrijving
Hl-QSFP+40G-optisch kabel  
Hl-qsfp-40g-AOC1M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 1M
Hl-qsfp-40g-AOC3M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 3M
Hl-qsfp-40g-AOC5M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 5M
Hl-qsfp-40g-AOC7M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 7M
Hl-qsfp-40g-AOC10M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 10m
Hl-qsfp-40g-AOC20M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 20M
Hl-qsfp-40g-AOC30M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 30M
Hl-qsfp-40g-AOC50M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 50M
Hl-qsfp-40g-AOC100M QSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 100M
Hl-QSFP+40G Koperkabel  
Hl-qsfp-h40g-CU1M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 1M
Hl-qsfp-h40g-CU2M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 2M
Hl-qsfp-h40g-CU3M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 3M
Hl-qsfp-h40g-CU4M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 4M
Hl-qsfp-h40g-CU5M QSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 5M
Hl-qsfp-h40g-ACU7M QSFP+ aan QSFP+ Actieve Koperkabel
Hl-qsfp-h40g-ACU10M QSFP+ aan QSFP+ Actieve Koperkabel
Hl-qsfp-4SFP+ Koperkabel  
Hl-qsfp-4sfp10g-CU0.5M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 0.5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU1M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 1M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU3M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 3M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU5M QSFP+ aan Passieve het Koperkabel 5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4SFP+ Optische kabel  
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC1M QSFP+ aan Actieve optische kabel 1M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC3M QSFP+ aan de Actieve optische kabel 3M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC5M QSFP+ aan Actieve optische kabel 5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC7M QSFP+ aan Actieve optische kabel 7M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC10M QSFP+ aan de Actieve optische kabel 10m van 4SFP+

- _09.png

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd 100G QSFP28 16ft Actieve Optische Kabel Vier van AOC Kanaalhoogtepunt - duplex 5M Kabellengte kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.