• Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit
  • Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit
  • Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit
Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit

Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE,ROHS,FCC
Modelnummer: Hl-SFP-LR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, Paypal
Levering vermogen: 2000PCS/month
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

gegevenssnelheid: 4.25G golflengte: 1310nm
Afstand: 10KM Connector: LC
Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

sfp optische zendontvanger

,

SFP Fiber Module

Productomschrijving

Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit

Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit
 
 
 
Producteigenschappen:

  • Heet-Pluggable SFP-voetafdruk
  • 850nm 1310nm 1550nm
  • Dubbele kernlc Schakelaars
  • Steunddmi functie
  • Volgzame RoHS
  • Zeer Lage EMI en goede ESD bescherming
  • 4.25G datumtarief
  • Gigabit Ethernet en snelle Ethernet, Vezel chanel
  • Werkende Gevaltemperatuur: 0°C aan 70°C of -45°C aan (industriële) 85°C

 
Toepassingen:
Schakelaar om interface te schakelen
Geschakelde backplane toepassingen
Router/Serverinterface
Andere optische transmissiesystemen.
 
 
4.25G SFP

Deel #DatasnelheidGolfTX RXTemperaturenconnF typeBereik
Hl-d4518-L5M4.25G850nmVCSEL+PIN0°C ~ +70°CLCMMF550m
Hl-d4513-L10S4.25G1310nmDFB+PIN0°C ~ +70°CLCSMF10km
Hl-d4513-L20S4.25G1310nmDFB+PIN0°C ~ +70°CLCSMF20km
Hl-d4515-L40S4.25G1550nmDFB+PIN0°C ~ +70°CLCSMF40km
Hl-d4515-L80S4.25G1550nmDFB+APD0°C ~ +70°CLCSMF80km
 

 
 
 
De echte Foto toont
1.jpg15.jpg
 
 

 

OEM en ODM
OEM/ODM de orde is beschikbaar.
 
 
Waarborg
Wij beloven alle geadverteerde optische zendontvangers zijn gloednieuw met nieuwe componenten en delen en absoluut gebruiken nooit oude en gerenoveerde materialen. Alle optische zendontvangers zijn door functietest en het verouderen test geweest. Wij verstrekken 3 jaar garantie voor alle optische zendontvangers van de datum van verzending.
 
 
Wat wij leveren
Wij leveren allerlei compatibele optische zendontvangermodules, met inbegrip van SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM en andere speciale zendontvangermodules. Onze producten zijn compatibel met Cisco, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Avaya, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, Huawei, enz.
 
 
 

FAQ


Q: Verkoopt u tweedehandse producten?
A: No.All zijn onze producten gloednieuw, gebruiken wij nooit secont-handcomponenten.
 
Q: Welke betalingstermijnen goed keurt u?
A: T/T, Paypal, Western Union zijn aanvaardbaar.
 
Q: Wat zijn de verschepende manieren kunnen u aanbieden?
A: Onze gebruikelijke verschepende manieren zijn DHL, Fedex, TNT, UPS, EMS enz. Het zal 3-7days nemen.
 
Q: Komen uw producten met garantie?
A: Ja, verstrekken wij 3 jaar garantie voor al onze producten van de datum van verzending.
 
Q: Welke apparaten kunnen uw producten compatibel met?
A: Onze producten zijn compatibel met Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
 
Q: Hoe te om een orde te plaatsen?
A: 1>Order bevestigde de details, te vertellen gelieve ons het model en de hoeveelheid u wenst.
2 bevestigde>Proforma de Rekening, de orde zal op ontvangstbewijs van uw betaling worden geschikt.
>Confirm 3 en verscheept de goederen, dan het volgen onmiddellijk zal het aantal naar u worden verzonden.
4>We zullen helpen om uw goederen te volgen tot u hen veilig ontvangt.
 
 
 

Bedrijfsinformatie

 

Aangezien wij vairous soorten producten hebben, als u niet het correcte punt kunt vinden hebt u nodig, verzendt plsease ons onderzoek. Wij zullen binnenkort opvolgen.
Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit 2
 
 
Beeldreeks
Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit 3

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Zendontvanger 4G van Finisar kiest de Optische SFP wijze1310nm LR Optische SFP Module uit kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.