• Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel
  • Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel
  • Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel
Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel

Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Hilinksys
Certificering: CE ROHS FCC
Modelnummer: SFP-QSFP-AOCxM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Type: actieve optische kabel Connector: QSFP+ aan QSFP+
Media Type: Multi-mode Type vezel: OM2
gegevens: 40GE golflengte: 850nm
Hoog licht:

De Actieve Optische Kabel van AOC

,

De Kabels van Cisco AOC

Productomschrijving

Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel

  Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel
 
 
40G QSFP AOC
De Optische Kabel 40G QSFP+ aan QSFP+ AOC van de Data Centervezel
QSFP+ aan QSFP+ zijn de actieve optische direct-bandkabels geschikt voor zeer korte afstanden en bieden een zeer rendabele manier aan om een 40 gigabitverband tussen QSFP-havens van Cisco-schakelaars binnen rekken en over aangrenzende rekken te vestigen.
 

Eigenschappen:
Schakelaar 1: Schakelaar 2 van QSFP+ AOC: QSFP+ AOC
Datasnelheid: 40GBASE
Lengte: 1m, 3m, 5m, 10m, 20m, 50m, 100m of anderen
Draadawg: Vezel
Leveringsvoltage: 3.1~3.5V
Opslagtemperatuur: -20~+85℃
Werkende Temperatuur: 0~70℃
Vochtigheid: 5%~95%
 
Toepassingen:
InfiniBand QDR, Ddr en STR
Gegevenssamenvoeging, Backplane en Merkgebonden Dichtheidstoepassingen
PCI Express, SAS/SATA,
Het compatibele systeem van het vezelkanaal verbindt onderling
40GBE en 10GBE verbindt onderling
40G telecommunicatieverbindingen
40G Data Center
 
QSFP-Kabelreeks
ArtikelnummerBeschrijving
Hl-QSFP+40G-optisch kabel 
Hl-qsfp-40g-AOC1MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 1M
Hl-qsfp-40g-AOC3MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 3M
Hl-qsfp-40g-AOC5MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 5M
Hl-qsfp-40g-AOC7MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 7M
Hl-qsfp-40g-AOC10MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 10m
Hl-qsfp-40g-AOC20MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 20M
Hl-qsfp-40g-AOC30MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 30M
Hl-qsfp-40g-AOC50MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 50M
Hl-qsfp-40g-AOC100MQSFP+ aan QSFP+, Actieve optische kabel 100M
Hl-QSFP+40G Koperkabel  Passief
Hl-qsfp-h40g-CU1MQSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 1M
Hl-qsfp-h40g-CU2MQSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 2M
Hl-qsfp-h40g-CU3MQSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 3M
Hl-qsfp-h40g-CU4MQSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 4M
Hl-qsfp-h40g-CU5MQSFP+ aan QSFP+ Passieve Koperkabel 5M
Hl-qsfp-h40g-ACU7MQSFP+ aan QSFP+ Actieve Koperkabel
Hl-qsfp-h40g-ACU10MQSFP+ aan QSFP+ Actieve Koperkabel
Hl-qsfp-4SFP+ Koperkabel 
Hl-qsfp-4sfp10g-CU0.5MQSFP+ aan Passieve het Koperkabel 0.5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU1MQSFP+ aan Passieve het Koperkabel 1M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU3MQSFP+ aan Passieve het Koperkabel 3M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-CU5MQSFP+ aan Passieve het Koperkabel 5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4SFP+ Optische kabel 
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC1MQSFP+ aan Actieve optische kabel 1M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC3MQSFP+ aan de Actieve optische kabel 3M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC5MQSFP+ aan Actieve optische kabel 5M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC7MQSFP+ aan Actieve optische kabel 7M van 4SFP+
Hl-qsfp-4sfp10g-AOC10MQSFP+ aan de Actieve optische kabel 10m van 4SFP+

Het compatibele merk van SFP: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Uiterste, Gieterij, Brokaat, D-Verbinding, Alcatel, Arista, Enterasys, Netgear, Nortel, Jeneverbes, Ruijie, Zyxel, enz.
Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel 0Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel 1
Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel 2

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd Optische de Kabel Multiwijze van de Data Center40ge QSFP AOC Actieve Vezel kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.