Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

100km SFP+ Zendontvangermodule LC DDM 10G Bidi

Productdetails:
Plaats van herkomst: China
Merknaam: HILINK
Certificering: CE FCC Rohs
Modelnummer: Xfp-bx-L100
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 1PCS
Prijs: Get latest price
Verpakking Details: De statische zak, Plastic Vlakke, Kleinhandelsdoos, vereist langs
Levertijd: 3-4 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal enz.
Levering vermogen: 100pair/month
  • Gedetailleerde informatie
  • Productomschrijving

Gedetailleerde informatie

Productnaam: 10G SFP+ BIDI 100Km Datasnelheid: 10Gbps
Golflengte: 1490/1550nm Afstand: 100km
Schakelaartype: LC/UPC DDM: ja
Embleem: Kan worden aangepast Garantie: 3 jaar
Hoog licht:

100km SFP+ Zendontvangermodule

,

De Zendontvangermodule van LC DDM SFP+

,

Bidi1490nm Optische SFP Zendontvanger

Productomschrijving

10G Bidi 1490nm/1550nm 100km SFP+ LC DDM voor 5G-Data Center

Hilink hl-xfp-10g-bx80-49 & hlsfp-10g-bx80-55 bedraagt een zeer compacte optische de zendontvangermodule van 10Gb/s voor periodieke optische communicatie toepassingen 10Gb/s. Het onverts een periodieke elektro de gegevensstroom van 10Gb/s aan optisch de outputsignaal van 10Gb/s en een optisch de inputsignaal van 10Gb/s aan periodieke elektro de gegevensstromen van 10Gb/s. De hoge snelheids10gb/s elektrointerface is volledig volgzaam met SFI-specificatie.

De hoge prestaties TX1490 /RX1550nm TX1550/RX1490nm koelden EML-zender en de hoge gevoeligheidsapd ontvanger verstrekt superieure prestaties voor Ethernet-toepassingen bij maximaal 100km-verbindingen

 

 

Eigenschappen

 

Het pakket van XFP MSA met enige LC-schakelaar

Typische bidi 1490/1550nm en 1550nm/1490nm voor commissie

APD-ontvanger voor hoge gevoeligheid

Zeer lage EMI en uitstekende ESD bescherming

Digitale Kenmerkende Monitorinterface

Hete pluggable

Steun 9.95Gb/s aan de periodieke optische interface van 11.1Gb/s

Tot 100km afstand

Volgzaam met SFP+ MSA

Hoge transmissiemarge

+3.3V kies voeding uit

Hieronder <1>

 

 

Toepassingen

 

10gbase-Zr bij 10.3125Gbps

10gbase-ZW bij 9.953Gbps

Andere Optische Verbindingen

100km SFP+ Zendontvangermodule LC DDM 10G Bidi 0

100km SFP+ Zendontvangermodule LC DDM 10G Bidi 1

Norm

 

XFP Volgzaam MSA

Sff-8472 volgzame terugkeer 9,5

IEEE802.3-2005 volgzaam

Volgzame Telcordia gr.-468-KERN

FCC 47 CFR-Deel 15, volgzame Klasse B

FDA 21 CFR 1040,10 en 1040,11, volgzame class1

Volgzame RoHS

 

BIDI XFP 80Km 10G
Artikelnummer. Datasnelheid Golflengte Afstand (Km) Bron Outputmacht Gevoeligheid Nota's
TX/RX (NM)
Hlbx-10g45-L80 10Gbps 1490/1550 100km EML+APD 1~4dBm -26dBm DDM
Hlbx-10g54-L80 10Gbps 1550/1490 100km EML+APD 1~4dBm -26dBm DDM

 

 

 

100km SFP+ Zendontvangermodule LC DDM 10G Bidi 2

 

 

 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in